Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-16-2018, 22:29
SKonieczna SKonieczna jest offline
Kumotr

Domyślnie Deja Vu X2 - co po okresie próbnym

Witam.
Ściągnęłam ze strony atril.com oprogramowanie Deja Vu X2. Przez 30 dni jest ono dostępne w wersji "trial". Chciałam dowiedzieć się jak wygląda praca z tym programem po zakończeniu okresu próbnego. W innych wątkach na forum znalazłam wykluczające się informacje. Jedni forumowicze twierdzą, że program przestaje działać; inni, że działa ale w okrojonej wersji. Czy ktoś orientuje się jak jest faktycznie? Jeżeli program działa to jakie funkcje nie są dostępne?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-16-2018, 23:08
KrzysiekM KrzysiekM jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mój wygasły program nie może rozpocząć nowego projektu ani otworzyć dotychczasowych projektów, pamięci tłumaczeń itd. Właściwie to całe użytkowanie programu sprowadza się teraz do przeglądu dostępnych narzędzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-17-2018, 20:24
JoannaMB JoannaMB jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Potwierdzam to, co napisał KrzysiekM. U mnie po miesiącu od pobrania wersji próbnej Deja Vu program stał się bezużyteczny - nie można rozpocząć nowych projektów ani przeglądać tych już wykonanych, to samo dotyczy pamieci tłumaczeń czy baz terminologicznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-17-2018, 22:12
sc0tt48 sc0tt48 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Program po prostu trafia szlag po okresie próbnym. Nie można rozpocząć nowego projektu. Pozostaje tylko usunięcie programu z komputera, no chyba, że nie masz co robić z pieniędzmi i wykupić licencję a szkoda, bo to całkiem przyjemne oprogramowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2018, 02:03
nieshka nieshka jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mam wrażenie, że gdzieś musiała być jakaś sprzeczna informacja bo wydawało mi się, że po okresie próbnym korzystać można z programu ale bez możliwości korzystania z niektórych funkcji. Chyba przeczytałam to nawet gdzieś na stronie Atril chociaż nie pamiętam do końca. Ale podobnie jak u innych, program po okresie próbnym stał się dla mnie całkiem bezużyteczny więc jeśli ktoś znalazł sposób na wykorzystanie tych niechwytnych funkcji to z pewnością byłabym zainteresowana.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.