Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-04-2017, 12:36
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Duże miasta w Chinach

Jakie macie doświadczenia/opinie z dużych chińskich miast? Byłam dosłownie przejazdem w Pekinie I trochę mnie ten ogrom plus ta ilość ludzi przeraziło. Ale spędziłam trochę czas w mniejszym mieście i jestem trochę rozczarowana, zapatruje się na duże miasto np. Szanghaj, jestem ciekawa waszych opinii.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2017, 16:36
alkacc01 alkacc01 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Nigdy nie byłam w Chinach (jeszcze) ale prawdę mówiąc, przeraża mnie ogrom chińskich miast jestem ciekawa jak bardzo różni się tempo życia w wielkich chińskich miastach od tego w europejskich
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2017, 09:12
gaoxia gaoxia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Faktycznie, tempo życia w Chinach jest o wiele szybsze, niż w Europie. Mnie najbardziej nie podobał się tłum ludzi np. w metrze w Pekinie czy też w pozostałych miastach tych rozmiarów, korki, przy świętach narodowych nagromadzenia ludzi w najbardziej znanych atrakcjach turystycznych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-11-2017, 11:41
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez gaoxia Pokaż post
Faktycznie, tempo życia w Chinach jest o wiele szybsze, niż w Europie. Mnie najbardziej nie podobał się tłum ludzi np. w metrze w Pekinie czy też w pozostałych miastach tych rozmiarów, korki, przy świętach narodowych nagromadzenia ludzi w najbardziej znanych atrakcjach turystycznych.
Zgadzam się absolutnie - metro w Pekinie było dla mnie najbardziej przerażającym miejscem w jakim do tej pory byłam, mimo że byłam w metrach min w Londynie czy Rzymie to nigdzie nie czułam się tak zgnieciona jak w Pekinie. Tragedia
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.