Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-13-2017, 11:37
sprachdesign sprachdesign jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Austria
Domyślnie Problem z instalacja deja-vu 3x

Czy miał ktoś problem z instalacja programu dejavu3x wersja free.U mnie pojawia się uparcie błąd 27555. zły parametr. Przeszukałam już internet, także błędy, które podaje producent, pytałam znajomych informatyków i jestem w kropce.
Bardzo proszę o pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-13-2017, 12:12
Podszyszkownik

Domyślnie Usuwanie aktualizacji nie pomogło

Znalazłam tutaj na forum link, który wielu osobom pomógł - chodziło o usuniecie zainstalowanej aktualizacji. Niestety ja nie mam podanej aktualizacji,w związku z czym nie mogę jej usunąć.Problem nadal nie rozwiązany.
Prosze o pomoc.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-15-2017, 02:27
93cml93 93cml93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam w panelu sterowania zmienić lokalizacje systemu na English (United States), mi to pomogło i nie musiałam odinstalowywać żadnych aktualizacji

Szczegółowo opisane rozwiązanie tego problemu znajduje się na oficjalnej stronie Atril, link poniżej:
[url]https://atrilsolutions.zendesk.com/hc/en-us/articles/115004476985-Unable-to-start-Déjà-Vu-after-Windows-update[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-16-2017, 10:37
Podszyszkownik

Domyślnie

Dziekuje bardzo,
wlasnie korzystajac z powyzszego linka , najpierw zmienilam ustawienia regionu i jezyka a nastepnym krokiem bylo odinstalowywanie aktualizacji, ktorej nie mam. Tak czy inaczej problem pozostaje nierozwiazany. Dla porownania zaistalowalam Wordfasta i Memoq (pozniej je odinstalowalam)-oba bez problemu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-16-2017, 14:12
Podszyszkownik

Domyślnie

Następny problem - tym razy chyba z mojej winy ale nie wiem jakiej. Zainstalowałam Deja vu 3x na laptopie syna (mimo protestów) , wykonałam już dwu-lub trzykrotnie tutorial zgodnie z instrukcja ale cały czas tłumaczy mi z angielskiego na angielski. Gdzie zrobiłam błąd?. Proszę o proste, wręcz łopatologiczne, odpowiedzi ,bo to moje początki z CAT i Deja Vu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-27-2017, 00:25
Hera1990 Hera1990 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obecnie Deja Vu przechodzi jakiś poważny kryzys. Po aktualizacji systemów Windows wyskakuje masa błędów - nie zależnie czy to X2 czy X3. Dopóki Atril nie wypuści jakiejś dużej łatki to raczej jest "nieużywalny"; A szkoda.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-05-2017, 14:13
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo proszę o rade osoby doświadczone w CAT-ach: rozpoczęłam projekt i potrzebuje na niego jeszcze kilka dni . W międzyczasie kończy mi się darmowa wersja Deja Vu. Co zrobić ? Jak zakończyć projekt? Czy mogę wyeksportować nieukończony i dokończyć go tłumaczyć ręcznie w Wordzie, czy przepadnie wszystko, co do tej pory zrobiłam. Proszę o pomysły jak wybrnąć z tej sytuacji bez kupowania płatnej licencji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 08:43
slavomirrr slavomirrr jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Hera1990 Pokaż post
Obecnie Deja Vu przechodzi jakiś poważny kryzys. Po aktualizacji systemów Windows wyskakuje masa błędów - nie zależnie czy to X2 czy X3. Dopóki Atril nie wypuści jakiejś dużej łatki to raczej jest "nieużywalny"; A szkoda.
Na starszych wersjach Windowsa, konkretnie mówię o Windows 7, problem nie występuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.