Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-18-2018, 10:01
Rifle's Avatar
Rifle Rifle jest offline
Kumotr

Domyślnie

Czy ktoś z was zdecydował się na zakup krzesła ergonomicznego i może się podzielić opinniami na ten temat?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-18-2018, 10:34
IgaK IgaK jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Joga

Ja polecam jogę na kręgosłup
[url]https://www.youtube.com/watch?v=kF9Qdx2MP5o[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 08:44
einhorn einhorn jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Wrocław
Domyślnie

Od niedawna pracuję w tłumaczeniach i tak jak nigdy nie bolały mnie plecy to teraz zaczęły. Dużo ćwiczę, nigdy nie miałam problemów z postawą, więc żeby tak pozostało to zamierzam zainwestować w piłkę gimnastyczną, dam znać jak się sprawdzi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 14:48
Scarlett3's Avatar
Scarlett3 Scarlett3 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Na pewno trzeba robic dluzsze przerwy od pracy (szczegolnie przy komputerze) tlumaczeniowej na rozruszanie sie i rozciagniecie kregoslupa. Mozna poruszac sie na zewnatrz, w domu na pilce( polecam!) I stretching lub joga pomagaja. Albo sprzatanie domu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-05-2018, 21:36
PatrycjaSz PatrycjaSz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Z powodu pracy siedzącej miałam ogromne bóle pleców. W moim przypadku bardzo pomogły masaże pleców - specjalistyczne, zdrowotne. Wiem, że to dodatkowy koszt, może dla niektórych to zbędny wydatek, zachcianka. Ja chodziłam raz w miesiącu i to było wystarczająco by w znaczącym stopniu podnieść mój komfort życia i zminimalizować ból. Bardzo polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2018, 09:35
kasia8131 kasia8131 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wygodny fotel jest ważny, ale sport, gimnastyka tak samo. Oprócz twgo warto robić któtkie przerwy w pracy i wstawać od biurka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2018, 14:53
bpatrycja bpatrycja jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ćwiczenia na kręgosłup są bardzo ważne przy takim trybie pracy, piłka również pomaga. Sama preferuję fotel w pracy i prawidłową postawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-29-2018, 23:52
justynam655 justynam655 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Joga i pilates to formy ruchu, które znacznie wzmacniają kręgosłup. W ten sposób mogą ćwiczyć wszyscy, niezależnie od wieku czy kondycji. Treningi poprawiają nie tylko naszą postawę, ale i ogólne samopoczucie oraz koncentrację, co pozytywnie wpływa na jakość naszej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-30-2018, 08:07
kost kost jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jak nie joga, to chociaż chodzić na jakieś spacery. Dobrze też ponoć wstawać co jakiś czas nawet tylko na chwilę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-30-2018, 13:59
Natala3003 Natala3003 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Bydgoszcz
Domyślnie

Również bardzo polecam jogę- jest klika prostych ćwiczeń , które można zrobić bezpośrednio przed snem, bo nie są męczące. Mówię to z własnego doświadczenia, bo dzięki nim przetrwałam zimę bez bólów pleców, nóg czy czegokolwiek innego. Bardzo polecam też kanał Yoga with Adriene ([url]https://www.youtube.com/user/yogawithadriene[/url]), bo przedstawia ćwiczenia w różnym stopniu trudności, a nawet jest specjalny filmik z ćwiczeniami do wykonywania przy biurku: [url]https://www.youtube.com/watch?v=tAUf7aajBWE[/url] .
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.