Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 02-16-2012, 12:01
BCD BCD jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Skąd wziąć skrypt?

Witajcie.

Dzisiejszy post to trochę pytanie, trochę prośba o pomoc. Moje praca licencjacka dotyczy seriali i poszukuję stron z gotowymi skryptami z odcinków, gdyż ciężko jest spisywać ze słuchu wszystko, co mnie interesuje; zajmuje to mnóstwo czasu. Znacie takie strony? Znalazłam wiele ze skryptami "Friends", zależy mi jeszcze szczególnie na "How I Met Your Mother" "Band of Brothers".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-17-2012, 17:40
smartyna smartyna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Poszukaj na jakichś stronach fanowskich, forach itd. Nigdy nie szukałam skryptów, ale pamiętam, że kiedyś natrafiłam na takowy właśnie na stronie tego typu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-17-2012, 19:14
anitaz anitaz jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Może przydałyby się angielskie napisy zamiast skryptów? Bardzo łatwo je znaleźć. Czasami nie do końca się zgadzają, więc warto je sprawdzić z filmem, ale zawsze to duża pomoc. Ja w mojej pracy korzystałam właśnie z angielskich napisów.
Tu na przykład napisy do "How I Met Your Mother:
[url]http://www.tvsubtitles.net/tvshow-110-3.html[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-17-2012, 19:44
lucjangwarda lucjangwarda jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Krasnystaw
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez anitaz Pokaż post
Może przydałyby się angielskie napisy zamiast skryptów? Bardzo łatwo je znaleźć. Czasami nie do końca się zgadzają, więc warto je sprawdzić z filmem, ale zawsze to duża pomoc. Ja w mojej pracy korzystałam właśnie z angielskich napisów.
Tu na przykład napisy do "How I Met Your Mother:
[url]http://www.tvsubtitles.net/tvshow-110-3.html[/url]
Zgadzam się. Wystarczy "wyguglować" How I Met Your Mother english subtitles, a możliwości będzie od groma i trochę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-18-2012, 12:00
ankper ankper jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hmm, a co w przypadku innych języków, niż angielski?
Właśnie szukam skryptu włoskiego, ale jedyne co znajduję to napisy, na dodatek słabej jakości, jakby wybrakowane... Skrypt bardzo by się przydał, ale nigdzie nie udaje mi się do niego dotrzeć.
Tak więc dołączam się do pytania w tym wątku.. Może są możliwości dostania się do skryptu drogą poza internetową? W wypożyczalni filmów/ empiku/ w kinie/ u dystrybutora? Ktoś wie?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.