Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-11-2017, 23:24
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Powiem tak, byłam miesiąc, w nie aż tak ogromnym mieście, mimo to ludzi nadal było pełno, brudno, niechlujnie, ludzie wytykają palcami obcokrajowców, często są na prawdę sympatyczni, bardzo gościnni. Mimo to dla mnie było więcej minusów niż plusów, cieszę się, że pojechałam tylko na miesiąc a nie na pół roku, bo aktualnie odpuszczam. Kiedyś być może znów będe miała ochotę tam pojechać - wtedy wybiorę większe miasto. Mimo wszystko jednak radzę przekonać się samemu, to najlepsza opcja. Mam znajomych, którzy wracają tam tak często jak tylko mogą. Myślę, że to duża kwestia twojej osobowości i jak bardzo jesteś gotowy do zmian stylu życia, być może to tylko kwestia przyzwyczajenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2017, 14:42
Karyn Karyn jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ostatnio mój znajomy opowiadał o wyjeździe tam - ogólnie nie poleca, powiedział "Chiny są jak średniowieczne miasto, na które spadła w cudowny sposób technologia", czyli przede wszystkim jest tam brudno, dużo ludzi, którzy jeszcze załatwiają się na ulicy i jedzenie, które gotują ma nieprzyjemny zapach. W zasadzie nie powiedział nic miłego na temat tego kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-26-2017, 22:44
nikolasok23 nikolasok23 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Karyn Pokaż post
Ostatnio mój znajomy opowiadał o wyjeździe tam - ogólnie nie poleca, powiedział "Chiny są jak średniowieczne miasto, na które spadła w cudowny sposób technologia", czyli przede wszystkim jest tam brudno, dużo ludzi, którzy jeszcze załatwiają się na ulicy i jedzenie, które gotują ma nieprzyjemny zapach. W zasadzie nie powiedział nic miłego na temat tego kraju.
W większości się zgodzę, chociaż myślę że coś jednak miłego na pewno się znajdzie. Kwestia tylko czy rozpatruje się ten kraj w kwestii turystycznej czy w kwestii zamieszkania tam. Ja nie potrafiła bym zmienić aż tak radykalnie swojego życia i dostosować się do warunków tam panujących, ale jako kraj do zwiedzenia jak najbardziej . Pamiętajmy że mimo wszystko jest to ogromny kraj pełen pięknych miejsc zarówno naturalnych jak i tych zbudowanych przez człowieka (zwłaszcza różnego rodzaju parki - widać że jest to dla nich sztuka).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.