Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-25-2018, 13:53
AdiMil AdiMil jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Zgierz
Domyślnie

Po obejrzeniu bardzo dawno jednego z odcinka Przyjaciół (w którym Chandler zaczyna bać się, że umrze w samotności po tym jak umiera ich dziwny sąsiad, pan Heckles) ten sam lęk nieustannie prześladuje mnie. Sama śmierć mnie rusza, tylko to, że może wtedy nikogo przy mnie nie być
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-02-2018, 01:55
ulla110 ulla110 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślałam, że przeczytam tu o dziwniejszych fobiach, ale moja wydaje się być zupełnie odjechana.. Nie znoszę guzików, szczególnie tych przy poszewkach. Toleruje w większośći guziki przy ubraniach, ale jeśli chodzi o poszewki to wolę spać w niewygodnej pozycji niż dotknąć palcami jakiegoś guzika :P
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2018, 01:05
dozen12 dozen12 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie drażni chrupanie. Nie tylko to w kinie, przy jedzeniu popcornu, jakiekolwiek chrupanie. Nawet jeśli ktoś je przy mnie jabłko, denerwuje mnie to do granic możliwości.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2018, 08:21
Aga12 Aga12 jest online
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez dozen12 Pokaż post
Mnie drażni chrupanie. Nie tylko to w kinie, przy jedzeniu popcornu, jakiekolwiek chrupanie. Nawet jeśli ktoś je przy mnie jabłko, denerwuje mnie to do granic możliwości.
To nie jest fobia! Bo ty się tego nie boisz tylko ciamkanie, glamanie, mlaskanie powoduje że budzi się w tobie agresja i chęć mordu i ochota na zakneblowanie ciamkającej osoby. To się nazywa mizofonia.
[url]http://twojezdrowie.rmf24.pl/czlowiek/zmysly/news-niektore-dzwieki-doprowadzaja-cie-do-szalu-to-moze-byc-mizof,nId,2511885[/url]

Osoba siedząca obok w przedziale kolejowym z torbą pełną jabłek HORROR!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 17:47
olula96 olula96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Szczerze mówiąc, nie mam pojęcia, skąd się to u mnie wzięło, ale odkąd tylko pamiętam mam koszmary o wypadkach samochodowych. Są to bardzo męczące sny, po których budzę się wyczerpana i co gorsza przekładają się na rzeczywistość. Kiedy wsiadam do samochodu, pojawia się u mnie wewnętrzny niepokój i często boję się patrzeć na inne samochody na drodze, bo mam wrażenie, że zaraz stanie się coś strasznego. Właśnie przez to chyba nigdy nie odważę się na zrobienie prawa jazdy...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 19:43
AleksandraLis AleksandraLis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie jest to nic nadzwyczajnego, ale mam paskudny lęk wysokości, do tego stopnia, że nawet w galerii handlowej na drugim piętrze czuję się nieswojo. Standardowo też kiedyś nie lubiłam pobierania krwi, ale odkąd często muszę robić badania, strach ten zniknął. To samo z pająkami, kiedyś się bałam, a teraz nawet chciałabym mieć ptasznika
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 22:58
valiumpix valiumpix jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Odkryłam ostatnio, że cierpię na trypofobię - lęk przed dziurami
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2018, 15:25
Mateusz95 Mateusz95 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Z jakiegoś dziwnego powodu mam globofobię (strach przed balonami) mimo że normalnie nie odczuwam jakiegokolwiek strachu przed nagłymi i głośnymi dźwiękami
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-13-2018, 16:12
malgosiaa95 malgosiaa95 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Lęk przed wysokością. Staram się z tym walczyć i chodzę po górach. Mam nadzieję, że kiedyś się uda. Nie lubię także tłumów, skupisk ludzi. Nie cierpię galerii handlowych. No i pająki. Najgorsze są te największe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-14-2018, 11:46
MSZ94 MSZ94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Lęk wysokości, który objawia się, gdy muszę wejść na krzesło (np. do wieszania firanek). Nie rozumiem dlaczego, w innych okolicznościach nic się nie dzieje (bez problemu mogę spojrzeć w dół z balkonu, wspinać się po drabinach itp.).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.