Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-25-2013, 17:41
kazan kazan jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Sony Xperia U czy J

Witam,

niedługo będę przedłużał abonament na tel. kom. i jednocześnie chciałbym wymienić telefon.
Powiedzcie czy mieliście do czynienia z wymienionymi wyżej modelami? Jak tak to jaką macie na ich temat opinie? Pytam o te konkretne telefony bo przede wszystkim biorę je pod uwagę, jeśli jednak macie do polecenia jakieś inne modele to też chętnie się z nimi zapoznam
Nie chce za drogiego telefonu, ma mi służyć oczywiście do rozmowy i wysyłania smsów a oprócz tego do przeglądania internetu, czytania książek i żeby od czasu do czasu coś oglądnąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2013, 20:11
TomBed TomBed jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez kazan Pokaż post
Witam,

niedługo będę przedłużał abonament na tel. kom. i jednocześnie chciałbym wymienić telefon.
Powiedzcie czy mieliście do czynienia z wymienionymi wyżej modelami? Jak tak to jaką macie na ich temat opinie? Pytam o te konkretne telefony bo przede wszystkim biorę je pod uwagę, jeśli jednak macie do polecenia jakieś inne modele to też chętnie się z nimi zapoznam
Nie chce za drogiego telefonu, ma mi służyć oczywiście do rozmowy i wysyłania smsów a oprócz tego do przeglądania internetu, czytania książek i żeby od czasu do czasu coś oglądnąć
Jeżeli masz do wyboru tylko te dwa modele to w sumie wybór może być w miarę trudny ze względu na fakt że obydwa telefonu maja porównywalne parametry i są ogólnie dość podobne, jedną ze znaczących różnic jest fakt że 'J' jest nowsze, poprawiono w nim kilka błędów z poprzednich modeli i co ważne wreszcie mamy możliwość wsadzenia do niego karty pamięci, 'U' niestety takiej możliwości nie ma i zostaje nam tylko 4gb na nasze potrzeby a to mało, zwłaszcza jeśli chciałbyś pooglądać sobie jakieś filmy itp to może być problem ze zmieszczeniem tego w telefonie, pod tym względem 'J' wypada lepiej, baterie zapewne podobnie działają więc to akurat nie jest jakiś wyznacznik.. pytanie mam takie.. czy to będzie twój pierwszy smartfon czy miałeś już jakieś wcześniej?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-26-2013, 00:05
JoannaK. JoannaK. jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Bydgoszcz
Domyślnie

Mam J i mogę śmiało Tobie polecić ten telefon. Przejrzysty, duży wyświetlacz, fajna grafika, dobry aparat robi naprawdę fajne zdjęcia. Design też ciekawy (jeśli ma to dla Ciebie jakieś znaczenie. Telefon idealny jak na moje potrzeby.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-23-2018, 19:20
Aleksandra233 Aleksandra233 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem U
[url=https://www.aasapolska.pl]aasapolska.pl[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2018, 12:11
anngag anngag jest offline
Kumotr

Domyślnie

moja J śmiga wspaniale i bez żadnych problemów już 1,5 roku. używam bardzo intensywnie ostatnia aktualizacja do Nougata tylko przyśpieszyła pracę systemu także polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.