Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-14-2017, 15:16
adawi adawi jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez panda Pokaż post
Powinny oswajać dziecko z językiem. Puszczać mu bajki, piosenki itp. Jednak mówienia powinien uczyć przeszkolony nauczyciel, który nie wpoi dzieciakowi np. złego akcentu. Jest wiele fajnych zajęć dostosowanych specjalnie dla maluszków, myślę, że warto je na nie zapisać. Jak czasami przychodzę wcześniej do mojej szkoły języka francuskiego to akurat dzieciaki mają swoje zajęcia i czasem podglądam co tam kombinują. Jak widzę jak śpiewają piosenki albo rozmawiają po francusku, takie małe smrody, co mi do biodra sięgają, to aż mi serce rośnie. Cudowny widok. Moje dziecko też zapiszę na zajęcia.
Niestety, ale ,,wyszkolony nauczyciel" nie zawsze oznacza osobę z dobrym akcentem Studiuję języki obce i tak jak dotychczas miałam nauczycieli którzy, mimo że wielu z nich było Polakami, mieli bardzo dobry akcent, tak teraz, na ostatnim roku, dostałam nauczycieli z bardzo polskim akcentem, niestety Także ja uważam, że jeśli ktoś zna język bardzo dobrze, zdecydowanie powinien próbować nauczyć go swoje dziecko
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-15-2017, 19:15
Patrycja531 Patrycja531 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jest wiele rodzin dwujęzycznych, gdzie dzieci płynnie posługują się dwoma językami. Jeśli jest okazja by nauczyć się więcej niż jednego języka, to należy korzystać. Ważne jest, żeby każdy rodzic mówił tylko w swoim języku. Dziecko wtedy naturalnie nauczy się dwóch języków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.