Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-17-2019, 13:05
Denver Denver jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z racji tego, że jestem osobą palącą, to lubie kolekcjonować zapalniczki z nazwami różnych miast, w których byłam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-17-2019, 14:52
IgaQin IgaQin jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Swego czasu kupowałam masę najróżniejszych pamiątek, takich których jest pełno w każdym turystycznym mieście, przez co ostatecznie skończyło mi się w pokoju miejsce na stawianie tych pamiątek i stały się po prostu zbieraczami kurzu. Więc od kilku lat jedyne pamiątki jakie przywożę ze sobą z podróży to pocztówki, które uwielbiam, a które zajmują naprawdę niewiele miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-17-2019, 15:55
kamil94 kamil94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najczęściej są to magnesy na lodówkę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-17-2019, 19:10
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obowiązkowo pocztówki i słodycze! Zazwyczaj nie kupuję innych pamiątek, chyba że w prezencie dla kogoś.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-18-2019, 10:30
CarolinaS CarolinaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja zawsze staram się przywieźć magnesy na lodówkę i pocztówki, które kolekcjonuje od wielu lat i są niezwykłą pamiątką. I dla najbliższych drobiazgi, czasami w jakimś miejscu coś jest na tyle typowego, że nie sposób tego nie przywieźć jako drobny prezent.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-18-2019, 10:34
Joannabo Joannabo jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Lubię przywozić coś do jedzenia. Ostatnio z Hiszpanii przyjechało ze mną chyba ze 3 kg pomarańczy. W Polsce nigdy nie jadłam aż tak dobrych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-20-2019, 13:02
jogrza jogrza jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chciałam zacząć przywozić magnesy, ale okazało się, że jak wróciłam z Czech i przywiozłam takowy z Pragi to tydzień później leżał potrzaskany na podłodze, więc stwierdziłam, że magnesów jednak nie warto kupować. Zdarzyło mi się parę razy przywieść jedzenie np. czekoladki z Belgii. Tak robi też mój wujek, który często gdzieś podróżuje.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-21-2019, 10:32
martawinko martawinko jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z każdego kraju do którego podróżuję przywożę magnesy zarówno dla siebie jak i w ramach prezentu, przez co cała lodówka jest nimi zapełniona ale zgadzam się, że wiele z nich nie przetrwało, bo się połamały, więc też nie jest to bardzo trwałe. Często przywożę też ręczniki oraz kubki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2019, 11:55
Angie98 Angie98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedyś przywoziłam drobiazgi, które nie miały żadnego praktycznego zastosowania przez co i z czasem uznałam je za zbędne. Choć jest i kilka rzeczy kupionych przypadkiem bez zamierzenia 'pamiątkowego', które przypominają mi o danych miejscach, na przykład: otwieracz do wina z Berlina, zapalniczka z Krakowa, kubek z Katowic, worek-plecak z Amsterdamu. Podsumowując: użyteczne przedmioty, które sprawiają, że wracam wspomnieniem do minionej podróży.

W zeszłe wakacje wpadłam na nowy pomysł, mianowicie aby kupować w każdym kraju koszulkę z nadrukiem w języku urzędowym danego miejsca!

Natomiast np. moja mama przywozi kamyczek z każdego zakątka. (Tylko jak później pamiętać który kamyczek był skąd? I na to znajdzie się rada! Każdy musi być 'wyjątkowy' - czymś się wyróżniać. )
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-15-2019, 10:27
SzymanskaS SzymanskaS jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo lubię przywozić z każdego miejsca magnesy, choć wiem, że są dla wielu osób są czymś nudnym i oklepanym. Miło jest otwierać rano lodówkę i wspominać piękne miejsca jakie się odwiedziło.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.