Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-27-2018, 17:52
gkinga gkinga jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zgadzam się, reklamy preparatów na infekcje intymne są bardzo nachalne i rzadko kiedy dobrze zrobione.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 19:03
izabelapoz izabelapoz jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Irytują mnie wszystkie reklamy, które przerywają oglądanie filmu, czy programu...Od kilku lat nie mam telewizora i kiedy czasem próbuję coś obejrzeć u rodziców, czy znajomych zwyczajnie się denerwuję. Poziom emitowanych reklam i przede wszystkim ich ilość (!) jest dla mnie nie do przyjęcia. Potrzeba dłuższej przerwy od telewizji aby zauważyć, jak bardzo próbuje się robić widzowi "wodę z mózgu"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-02-2018, 21:38
WhiskeyJack WhiskeyJack jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja trochę z innej beczki może, bo jak generalnie 99% reklam mnie denerwuje tak wyjątkowo jakoś podobają mi się reklamy showmaxa, mają swój klimat i są to chyba jedyne reklamy, które obejrzałem do końca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-03-2018, 00:05
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez izabelapoz Pokaż post
Irytują mnie wszystkie reklamy, które przerywają oglądanie filmu, czy programu...Od kilku lat nie mam telewizora i kiedy czasem próbuję coś obejrzeć u rodziców, czy znajomych zwyczajnie się denerwuję. Poziom emitowanych reklam i przede wszystkim ich ilość (!) jest dla mnie nie do przyjęcia. Potrzeba dłuższej przerwy od telewizji aby zauważyć, jak bardzo próbuje się robić widzowi "wodę z mózgu"
Nie traktujmy znowu siebie jak jakieś gapowate ofiary, którym byle jaka reklama wodę z mózgu zrobi.

A jeśli oglądamy coś będąc u znajomych lub u rodziców nie trzeba się denerwować z ich powodu (reklam, nie rodziców oczywiście) tylko w czasie dłuższej przerwy reklamowej POROZMAWIAĆ z nimi, bo w końcu po to do nich przyszliśmy. A w domu (jeśli mamy TV) też coś pożytecznego do roboty zawsze znajdziemy.

I pomyślmy, że gdyby nie reklamy to wiele seriali czy innych programów w ogóle by nie powstało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2018, 10:10
lukhib lukhib jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Najgorsze są reklamy na portalach do streamowania seriali/programów, typu ipla/vod.
Chciałbym tylko sprawdzić, czy np. widziałem już dany odcinek, to nie ma zmiłuj, muszę obejrzeć z trzy minuty reklam. A przypominam - nie chcę oglądać odcinka, tylko sprawdzić, czy już go nie widziałem.
Dajmy na to okazuje się, że widziałem. Wtedy przełączam na drugi i też nie ma zmiłuj, muszę obejrzeć te same reklamy. Moderatorzy się tak wycwanili, że ad block już nie działa na tych stronach.

W tv z przełączaniem na inny kanał też już nie ma tak kolorowo. Nie wiem, czy to ja trafiam na takie modele telewizorów, czy może telewizja cyfrowa już tak ma, że w porównaniu do analogowej przełączenie z kanału na kanał trwa całą wieczność.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2018, 12:28
moczulskap moczulskap jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie najbardziej drażnią reklamy tuszu do rzęs. Kiedy rzęsy modelek są sztuczne, a oni dalej usiłują wcisnąć, że to mascara daje taki efekt
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-08-2018, 20:22
brukselka brukselka jest offline
Kumotr

Domyślnie koniec z reklamą drażniącą

Nawet w reklamie internetowej jest trend do porzucenia reklam agresywnych. Takie reklamy przynoszą efekt odwrotny. W skrócie: reklama nie może nas odrywać od czynności, które wykonujemy. Nie może przerywać oglądania interesującego filmu, utrudniać dostęp do poszukiwanych w internecie treści. Reklama musi być adresowana do tych, którzy jej oczekują. Na szczęście nie dotyczy to reklamy tradycyjnej. W tym zakresie jest korelacja między oczekiwaniem potencjalnego klienta, a ofertą reklamową. Jedynym wyzwaniem jest odpowiednia prezentacja. Klient poszukuje produktu, a informacji o tym ma mu dostarczyć ulotka, folder, czy katalog firmowy. Wszystko zależy od budżetu firmy i sposobu właściwej prezentacji. W takim zakresie my w firmie zdajemy się na doświadczenie Fabryki Reklamy z Łodzi .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2018, 00:43
AleksandraLis AleksandraLis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie denerwują wszystkie reklamy, bo najczęściej są bezczelnym dowodem na manipulację konsumentem. Najgorsze są chyba te bzdurne reklamy syropu na kaszel, w których pokazywani są pseudo-lekarze i wizualizacja syropu wnikającego do płuc
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.