Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-06-2018, 14:34
luckypcy luckypcy jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam, aktualnie słucham trochę mniej, ale utożsamiam się z tekstami pewnych piosenek i zawsze czułam się do nich emocjonalnie przywiązana. Byłam na ich koncercie, gdy występowali w Warszawie i ciągle żałuję, że nie kupiłam biletu na ich kolejny koncert w Polsce w 2019.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2018, 21:51
NataliaPe NataliaPe jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez luckypcy Pokaż post
Uwielbiam, aktualnie słucham trochę mniej, ale utożsamiam się z tekstami pewnych piosenek i zawsze czułam się do nich emocjonalnie przywiązana. Byłam na ich koncercie, gdy występowali w Warszawie i ciągle żałuję, że nie kupiłam biletu na ich kolejny koncert w Polsce w 2019.
Mam dokładnie to samo! Nie wiem czy wiesz ale np bilety na koncert w Niemczech są stosunkowo tanie - 270 zł z tego co pamiętam. Oprócz tego z bliższych lokalizacji grają też w Pradze. Właśnie nad tymi miejscami się zastanawiam. Nie chcę opuścić tego widowiska
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-14-2018, 12:15
luckypcy luckypcy jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez NataliaPe Pokaż post
Mam dokładnie to samo! Nie wiem czy wiesz ale np bilety na koncert w Niemczech są stosunkowo tanie - 270 zł z tego co pamiętam. Oprócz tego z bliższych lokalizacji grają też w Pradze. Właśnie nad tymi miejscami się zastanawiam. Nie chcę opuścić tego widowiska

W sumie na pewno jeszcze ktoś będzie chciał odsprzedać swój bilet na koncert w Łodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-14-2018, 21:09
EwelinaNowak EwelinaNowak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam ich! Mój ulubiony zespół, lubię głównie za teksty piosenek, cudowne są.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-13-2019, 20:25
woloszek woloszek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mój ulubiony zespół. Ich muzyka daje mi siłę, żeby wstać z łóżka, teksty mają o wiele głębsze znaczenie niż mogłoby się zdawać na pierwsze przesłuchanie i niesamowite jest to, że od początku te utwory tworzą jakąś historię, opowiadają o czymś tajemniczym i po zagłębieniu się w teksty, ale też w różne zaszyfrowane informacje przesyłane fanom przez np twittera czy oficjalną stronę to wszystko staje się logiczną całością. Najpiękniejszy koncert na jakim kiedykolwiek byłam i nie mogę się doczekać kolejnego w lutym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-11-2019, 18:23
Denver Denver jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tak, bardzo lubię ten zespół. Lubię przy ich muzyce prowadzić samochód oraz gotować. Nie mogłabym dodać innego soundtracku do tych czynności. Moją ulubioną piosenką jest "Holding on to you".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 15:48
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jest to jeden z moich ulubionych zespołów między innymi ze względu na teksty piosenek, które dotyczą naprawdę ważnych problemów. Poza tym są też świetni na żywo, czego miałam szczęście doświadczyć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-20-2019, 20:41
atomicplum's Avatar
atomicplum atomicplum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: olsztyn
Domyślnie

jeden z moich ulubionych zespołów, uwielbiam ich teksty, teledyski, energię na koncertach. wszystko na plus gdy wyszłam z ich koncertu na Torwarze w 2016 to przez tydzień nie odpuściły mnie te wszystkie emocje
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.