Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-04-2018, 11:41
gregory1992 gregory1992 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Nauka języka rosyjskiego online

Cześć, chciałbym zacząć się uczyć języka rosyjskiego. Duolingo jest w porządku, znacie jednak inne strony do nauki? Albo czy wiecie o jakichś materiałach, jakie mogę znaleźć w formie pdf do pobrania na tablet, żeby uczyć się w wolnej chwili? Najlepiej z dostępnymi nagraniami, na jakimś chomiku lub podobnie. Chodzi mi o materiały, jakie polecacie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-09-2018, 14:21
agnesa agnesa jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Instytut Puszkina ma na swojej stronie kursy on line, na wszystkich poziomach. Jestem teraz na C1 i szczerze powiem, że nie jestem w stanie robić ćwiczeń na tablecie. Może to coś z moim sprzętem, ale działają tylko na lapku. A do słuchania znajdzie się kilku Rosjan na yt (naturalnie, mówię albo tylko po rosyjsku albo tłumaczą zagadnienia po angielsku)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-13-2018, 17:24
Alena Dubinina Alena Dubinina jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Jeśli chodzi o darmowe strony, to mi bardzo pomogła [url]https://rosyjski.ang.pl/,kiedy[/url] uczyłam się włoskiego.
Stary 04-15-2018, 20:55
Agapur93 Agapur93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Duolinguo jest bardzo pomocne. Jesli posługujesz się angielskim, to opcji jest mnóstwo:
Memrise - aplikacja z fiszkami dowolnego słownictwa, ogromny wybór
RussianPod101 - sporo materiałów, w niektórych językach można zrobić subskrypcję na maila, żeby dostawać slowo dnia z objaśnieniem, w rosyjskim pewnie też (są nawet aplikacje, polecam poszukać czy jest dla rosyjskiego)
Chomikuj - sporo materiałów
Russian for Dummies - rosyjski wyłożony łopatologicznie, bardzo lubię książki z tej serii ze względu na przystępny, przyjemny język; można znaleźć na chomikuj
Warto również przejrzeć Google Play Store, sporo aplikacji
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.