Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-11-2018, 03:33
nieshka nieshka jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Kiedy ktoś zadaje mi tego typu pytanie to zwykle odpowiadam, że lubię mieć wszystko zaplanowane i dopięte na ostatni guzik. Jest to prawda - lubię kiedy tak jest, ale w rzeczywistości mało kiedy jest mi to dane. Większość moich podróży jest spontaniczna ze spakowaniem się na szybko i jak dotąd przetrwałam więc coś musi w tym być.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-22-2018, 17:21
natt93 natt93 jest online
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja również wolę mieć wszystko zaplanowane, może nie co do minuty, ale mniej więcej wolę wiedzieć, co będę danego dnia robić. Nie trzymam się jednak sztywno planu, więc jeżeli podróżuję z kimś, kto akurat chce robić coś innego to idę na kompromis. Jedyną rzeczą, którą muszę mieć zaplanowaną i pewną jest nocleg, aby nie musieć spać gdzieś na ulicy itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2018, 23:46
karola2603 karola2603 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Chyba nigdy nie odważę się wybrać w jakąkolwiek podróż bez skrupulatnego przygotowania. Mam na tyle silne poczucie kontroli, że zawsze mam sprawdzony i załatwiony każdy najmniejszy szczegół (typu sprawdzenie w Google Street View jak wygląda przystanek, z którego odjeżdża mój autobus), w innym wypadku nie potrafię cieszyć się z wyjazdu. Nic nie może iść nie po mojej myśli
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-24-2018, 23:52
KrzysiekM KrzysiekM jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie ze szczegółowo ułożonym planem, gdyż bez poczucia kontroli łatwo wpadam w panikę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2018, 12:32
PaulinaHoppe PaulinaHoppe jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam planować! Najlepiej stworzyć sobie plan ramowy i w razie potrzeby można modyfikować różne pozycje na liście jeśli np. wystąpią komplikacje, albo zobaczymy po drodze coś ciekawego. Wydaje mi się, że jak się czegoś nie zaplanuje chociaż w małym stopniu to mogą pojawić się momenty kiedy nie wiemy co mamy ze sobą zrobić i tkwimy w martwym punkcie. Szkoda na to czasu, lepiej czerpać tyle radości z wyjazdów ile się da, mając coś zaplanowane i dodając sobie atrakcji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-27-2018, 16:34
fantasia29's Avatar
fantasia29 fantasia29 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem warto poszperać w Internecie. Tam z całą pewnością znajdą się informacje na ten temat.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-28-2018, 12:10
Qursa's Avatar
Qursa Qursa jest offline
Kumotr

Domyślnie

Mam to samo zdanie co mój poprzednik... Nic dodać oraz nic ująć...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-28-2018, 23:06
Skybasia Skybasia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeżeli jest to krótki wyjazd weekendowy, to bez planu. Jeżeli wybieram się na dłużej w nieznane strony, to lubię wcześniej poszperać w internecie i znaleść miejsca, które chciałabym zobaczyć/ odwiedzić. Nie lubię siedzieć w hotelu i tracić czasu na szukanie interesujących miejsc wartych zobaczenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.