Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-20-2019, 13:48
zerowastepolicy zerowastepolicy jest offline
Kumotr

Domyślnie Ubezpieczenie OC

Niedlugo mi sie konczy i nie wiem co robic. Ile Wy placicie za swoje rocznie? Bo mi w ostatnim roku zdrozalo o prawie 40%...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2019, 00:58
marzenayolo marzenayolo jest offline
Kumotr

Domyślnie

To prawda, jakis czas temu ceny mocno poszly w gore. Aktualnie sytuacja sie troche unormowala jesli mowimy o ofertach jakie mozna znalezc przez internet. Tutaj wlasnie wszystko rozbija sie o to kto bedzie posrednikiem w sprzedazy ubezpieczenia. Wezmy pod lupe lokalne biura, zazwyczaj znajdziemy w nich tylko kilka propozycji .. a to dlatego ze wlasciciel ma podpisana umowe z ubezpieczycielami oferujacymi mu najwieksza prowizje od sprzedazy. Czy takie dzialanie jest korzystne dla nas, klienta odwiedzajcego takie miejsce? No raczej nie. Zachodze w glowe dlaczego ludzie nie szukaja tanszych alternatywm .. przeciez w koncu wiekszosc z nich ma dostep do internetu nawet w telefonie. To bardziej wyglad mi na brak swiadomosci, ze sie da. Internetowe porownywarki ofert maja do siebie jeden ogromny plus .. mozna dzieki nim zobaczyc w pare chwil zarys calego rynku ubezpieczen gdzie ofert jest kilkadziesiat. Pozostaje tylko wprowdzenie odpowiednich danych do wyszukiwarki. Oczywiscie, to ile kosztuje oc jest zalezne od wielu czynnikow .. mozna o tym przeczytac chociazby w tym artykule [url]https://www.mfind.pl/akademia/dla-kierowcow/ile-kosztuje-ubezpieczenie-oc/[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2019, 21:51
jacek098 jacek098 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Proponuję sprawdzić w necie który z nich ma najkorzystniejszą ofertę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2019, 01:58
ewelina93's Avatar
ewelina93 ewelina93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedy dostaję listem propozycję ubezpieczenia OC to zawsze przed upływem terminu udaję się do ubezpieczyciela i zawsze udaje się otrzymać niższą propozycję (ostatnio prawie o 100 zł). Trzeba tylko pamiętać żeby zrobić to przed terminem płatności.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.