Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 08-12-2018, 21:46
filip970622 filip970622 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem jak najbardziej za integracją Europy. Narody powinny czerpać od siebie to co najlepsze i wspólnie rozwiązywać problemy. Nawet nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele zyskujemy na możliwości swobodnego przemieszczania się między krajami Unii.

Ostatnio edytowane przez paulina14 : 12-17-2018 o 01:42.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-22-2018, 19:03
izabelapoz izabelapoz jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Jestem za tym, aby kraje współpracowały na płaszczyźnie gospodarczej, wymieniały się surowcami (o ile żaden kraj za bardzo na tym nie straci), ale jednocześnie mogły zachować swoją odrębność kulturową i decydować o wewnętrznych sprawach. Każdy kraj posiada swoją odrębną kulturę i powinien ją pielęgnować. Np. język polski jest moim zdaniem bardzo bogaty i można nim wiele wyrazić, rozwijał się przez lata i nie chciałabym, aby zastąpił go angielski.

Ostatnio edytowane przez paulina14 : 12-17-2018 o 01:43.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-26-2018, 18:18
BangtanGirl BangtanGirl jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie jestem euroentuzjastką. Kraje powinny ze sobą współpracować w każdej możliwej dziedzinie, żeby każdemu z nas żyło się łatwiej, bezpieczniej i radośniej. Pewnie moje marzenie o globalnej współpracy i pokoju to tylko marzenie, ale i tak mam nadzieję, że kiedyś wszyscy będziemy się traktować z szacunkiem, słuchać siebie nawzajem i darzyć siebie nawzajem miłością, zamiast nieustannie się kłócić albo bić się i co najstraszniejsze: rozlewać krew.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-11-2018, 16:20
bolly_wood bolly_wood jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem euroentuzjastką. Mieszkałam kilka lat w Wielkiej Brytanii, więc tym bardziej boli mnie Brexit.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-05-2019, 18:42
BlueDavid BlueDavid jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Idea jest dobra, ale obecna sytuacja w Unii Europejskiej nie wróży niczego dobrego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.