Wróć   mLingua | Forum Tłumaczy > Hydepark
Zarejestruj się| Translator | Sklep | Użytkownicy | Oznacz fora jako przeczytane
Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2018, 12:52
valiumpix valiumpix jest offline
Kumotr

Domyślnie

Interesuję się fotografią. Robie zdjęcia od kilku lat i jest to mój sposób na nudę albo przysłowiowego "doła". Kilka dni temu zaopatrzyłam się w nowy statyw i wypróbowałam go na wyprawie na plażę. Zdjęcia zachodu wyszły genialnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 13:32
oligar oligar jest offline
Kumotr

Domyślnie

Moja pasja to taniec Już od przedszkola musiałam mieć zawsze w pokoju lustro, by móc tańczyć w swoim pokoju. Taniec pomaga mi we wszystkim: tańczę, aby sobie zrobić przerwę w nauce, gdy mam zły humor albo gdy mam dobry, kiedy chcę się trochę poruszać... zawsze jest czas i miejsce na parę tanecznych kroków. Niestety przez liceum i studia trochę zaniedbałam karierę jako profesjonalna tancerka, ale zawsze znajdę na to czas. Jest to jedna z dwóch moich pasji, które mam odkąd pamiętam. Druga to oczywiście języki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-11-2018, 14:21
Beb48 Beb48 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moją pasją jest genealogia oraz wszystko co łączy się z historią rodziny. Uwielbiam w wolnym czasie przeglądać metryki dostępne w internecie i robić na tej podstawie drzewo rodzinne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 15:50
nautilus nautilus jest online
Kumotr

Domyślnie

Bardzo lubię tworzyć muzykę. Czy to w programach komputerowych, czy też po prostu improwizować na gitarze. Niestety jest to jedynie hobby, a jego wynikami dzielę się tylko z najbliższymi. Mam jednak nadzieję, że moja pasja przerodzi się w coś większego i skłoni mnie do publikacji mojej pracy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2018, 21:51
knyss knyss jest offline
Kumotr

Domyślnie

Muzyka - do tworzenia akurat talentu nie mam, ale wobec tego staram się wspomagać tych, którzy talent posiadają. Staram się obejrzeć przynajmniej 5 koncertów w miesiącu i przesłuchać 10 nowych płyt tygodniowo. Zdarza mi się również pisać na temat muzyki w wolnych chwilach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.