Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-20-2017, 00:33
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez barbarapasula Pokaż post
Ja wolę wszystko wcześniej zaplanować, żeby nie okazało się później, że nie mam gdzie spać albo jak wrócić, albo nie mam wystarczająco pieniędzy. I co do zwiedzania, też wolę mieć plan, bo wtedy jest szansa, że zobaczę więcej. Może taki porządek trochę psuje zabawę, ale myślę, że tak jest bezpieczniej.
Dlaczego ma zaraz zepsuć, jeśli jest się spokojnym o nocleg, to czas na gorączkowe poszukiwanie noclegu
(na last minute) można poświęcić właśnie na zabawę?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-20-2017, 11:56
caixa caixa jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Zazwyczaj noclegi planuję tylko w dużych miastach, a zazwyczaj podróżuję z namiotem, więc o nocleg nie jest trudno. Plan podróży zazwyczaj zakłada miejsca, które chciałabym odwiedzić. Ale nie trzymam się jakoś kurczowo planu. Dzięki temu często znajduję jeszcze ciekawsze miejsca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-20-2017, 12:51
madziambalena madziambalena jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mając cel podróży zawsze muszę wygooglować co i jak na miejscu - bez planu pewne rzeczy warte uwagi mogą umknąć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-20-2017, 19:06
kedryms kedryms jest offline
Kumotr

Domyślnie

Osobiście, wolę mieć wszystko zaplanowane 'z góry' jeśli chodzi o wakacje nastawione na wypoczynek (transport, hotel i wyżywienie)
Jeśli chodzi o wycieczki kilkudniowe, to podchodzę do tego bardziej spontanicznie Do końca życia będę pamiętać wycieczkę do Paryża z siostrą bez konkretnego planu podróży, kiedy szukałyśmy naszego hotelu wędrując przez całe miasto na piechotę z walizkami
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2017, 19:49
Missilanka Missilanka jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zdecydowanie wolę planować podróże, ale czasem małe szaleństwo nie zaszkodzi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-23-2017, 11:48
magda04 magda04 jest online
Kumotr

Domyślnie

Spontaniczne podróże, bo takie mają w sobie coś najfajniejszego i gwarantują niezapomniane przygody! Leżeć plackiem na leżaku, to mogę sobie w ogrodzie przy rozkładanym basenie ;-)
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 23:17
izas95 izas95 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Kiedyś zdecydowanie musiałam mieć wszystko zaplanowane. Dziś ograniczam się do podstawowych informacji: w punktach najważniejsze zabytki i kilka adresów do hosteli, w razie gdyby coś posżło nie tak. Staram się byćw podróży elastyczna i czerpać z tego, że jestem w danym miejscu. Dlatego nie mam problemu z tym, żeby jakiś ważny obiekt ominąć, a przy jakimś zostać dłużej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Dzisiaj, 19:48
Klaudia94941 Klaudia94941 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja zawsze wszystko planuje bardzo skrupulatnie. Wcześniejsze zaplanowanie miejsc zwiedzania, zakwaterowania, drogi, itd pozwala wstępnie określić budżet potrzebny na naszą wyprawę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.