Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-10-2018, 20:31
ladygodiva ladygodiva jest offline
Podszyszkownik

Question

Nie wyobrażam sobie życia w domu, w którym nie ma telewizora. Sama możliwość włączenia go jest dla mnie istotna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-14-2018, 21:48
monikaamm monikaamm jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Kiedyś oglądałam bardzo dużo telewizji, teraz w ogóle. Jeśli oglądam film, to w kinie lub w internecie, seriale też w internecie. Telewizor nie jest mi do niczego potrzebny.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-15-2018, 18:06
ulam ulam jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Do wszystkiego trzeba podchodzić z umiarem. Całodzienne przesiadywanie przed telewizorem to oczywiście przesada, ale jeśli ogląda się telewizję tylko raz na jakiś czas, to myślę, że nie ma w tym nic złego. Dodatkowo, można oglądać coś w większym gronie, a gdy oglądamy coś w internecie to zwykle każdy siedzi przed swoim monitorem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 06:54
westerka westerka jest offline
Kumotr

Domyślnie

Mam na stałe podłączony ekran telewizora do laptopa. Dzięki temu mogę w dużym formacie oglądać zdjęcia z wakacji czy filmy z sieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 12:34
Sobol96 Sobol96 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Nie mam nic do idei posiadania telewizora w domu, aczkolwiek u siebie takowego nie posiadam. Nie miałbym gdzie go postawić, raczej staram sie też wypełniać moją przestrzeń życiową jedynie rzeczami z których faktycznie często korzystam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 13:34
Paweł_Cz Paweł_Cz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Osobiście nie używam tv prawie w ogóle. Głównie internet i jakbym nie miał telewizora w ogóle, to pewnie bym tego tak nie odczuł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 15:24
patirod92 patirod92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Telewizja "opłaca się" coraz mniej. Osobiście - skoro mam komputer i na nim mogę obejrzeć co chcę, to po co mi telewizja. Jeśli chodzi o filmy, to zauważam ostatnio, że ciągle powtarzają te same serie. Seriale też takie sobie, jedna seria potrafi być powtarzana bez końca. Programy typu reality show czy wszelkiego typu teleturnieje mnie nie interesują.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 15:41
Kuba913 Kuba913 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hmm myślę że coraz to więcej ludzi zaprzestaje zakupu tego sprzętu...w dobie internetu telewizja staję się już coraz to bardziej zbyteczna
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2018, 21:22
MalKoz MalKoz jest offline
Kumotr

Miejscowość: Brodnica
Domyślnie

Ja jako nastolatka ograniczyłam się do oglądania tylko programów naukowych typu "Discovery Channel". Na studiach obyło się już bez telewizora i tak też zostało do teraz; mam własne mieszkanie, którego nie wyposażyłam w telewizor. Jeśli chodzi o Internet, to tu również staram się nie marnować czasu na "głupoty". Zazwyczaj włączam komputer jeśli muszę na nim pracować, zaplanować jakiś wyjazd czy wycieczkę, znaleźć interesujące mnie oferty pracy, mieszkań, kursów itd., obejrzeć jakiś ciekawy film lub posłuchać muzyki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2018, 23:17
Kospas332 Kospas332 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Dokładnie trzeba wiedzieć co oglądać w telewizorze, bo takie bezmyślne przerzucanie kanałów to tylko strata czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.