Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-20-2016, 12:32
Valgaaf Valgaaf jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jakiś czas temu oglądałem film pt. "Upstream color". Do dzisiaj nie wiem o co w nim chodzi. Przedstawienie metafory CZEGOŚ za pomocą kwiatków, świń robaków. Mam taką własną teorię, że w tym filmie miał być właśnie o NICZYM. Chociaż z drugiej strony dostał wysokie oceny na filwebie, więc może to ze mną jest coś nie tak...?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-20-2016, 14:29
freeeelka freeeelka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Dziennik zakrapiany rumem" - uwielbiam Deppa, ale ten film był po prostu nudny.
"Tajemnice lasu" ze względu na końcówkę, która mnie baaardzo rozczarowała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2016, 18:06
Jamie Jamie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Turysta (2010) z Johnnym Deppem i Angeliną Jolie - okropny, nudny, aktorzy nie mają ze sobą chemii, a ich aktorstwo pozostawia wiele do życzenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2016, 23:20
Dorota94 Dorota94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Kosmiczny mecz" z Michaelem Jordanem to coś strasznego. Animacje okropne, akcji właściwie nie ma, w jednym momencie się zaśmiałam, ale i tak nie dałam rady obejrzeć do końca, chociaż bardzo się starałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2016, 18:47
Pmod Pmod jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Delgado Pokaż post
Podpinam się pod Istotę i Dracula Untold, ale osobiście najbardziej mnie denerwują "filmy" katastroficzne i "horrory" na Pulsie (kto oglądał choć jeden, wie o co chodzi) Poza tym nie wiem, co miał na myśli reżyser "Wroga" albo "Morderczej opony"
A według mnie jest coś w filmach rodem z TV Puls. Nie jest to kino najwyższych lotów, ale ja tam lubię takie filmy klasy B (albo nawet jeszcze niższej ). Te kiczowate efekty specjalne, drętwe dialogi, itp. Można się przy tym odstresować. Kiedyś puścili tam film pt. "Superrekin", gdzie rekin potrafił latać, poruszać się na lądzie i walczył z czołgami . (Nie)Polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-28-2016, 21:15
Valgaaf Valgaaf jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Dorota94 Pokaż post
"Kosmiczny mecz" z Michaelem Jordanem to coś strasznego. Animacje okropne, akcji właściwie nie ma, w jednym momencie się zaśmiałam, ale i tak nie dałam rady obejrzeć do końca, chociaż bardzo się starałam.
Dla mnie to akurat film kultowy i wspominam go z nostalgią - najlepsze lata dzieciństwa. Połączenie ulubionych bohaterów z kreskówek i jednego z największych sportowców w historii - super frajda dla każdego dzieciaka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-29-2016, 16:02
Pmod Pmod jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Dorota94 Pokaż post
Zgadzam się z tym, co napisał Valgaaf. Dla mnie to też film kultowy. Jeden z ulubionych filmów dzieciństwa, znam go chyba na pamięć. Połączenie animacji i prawdziwej gry aktorskiej było wtedy dla mnie czymś niespotykanym. Mam gdzieś chyba nawet kasetę VHS z nagranym tym filmem . Podobno ma powstać druga część z LeBronem Jamesem. Ciekawe, czy dorówna pierwszej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-29-2016, 23:30
Corfew's Avatar
Corfew Corfew jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Poznaj moich spartan. Legenda Telewizji, Zimowa Dziewczyna. Noe: Wybrany przez Boga.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-30-2016, 18:05
Agasto Agasto jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

"Birdman" - jeden z najgorszych filmów jakie w życiu widziałam, w dodatku uhonorowany Oscarem, nie wiem zupełnie za co.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-01-2016, 16:45
Zazuzizazuza's Avatar
Zazuzizazuza Zazuzizazuza jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

1. "50 twarzy Grey'a" - wiedziałam, że to musi być słabe, ale chciałam się przekonać jak bardzo i no cóż - bardzo.
2. "Ona" - nie rozumiem jak to się może podobać i przerażają mnie opinie w stylu: "ten film był wizjonerski i niesamowity" - nie był. Był bardzo słaby. Nie polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.