Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2015, 12:11
Casey Casey jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ostatnio obejrzałam film pt. "The Face of an Angel". Również go nie polecam. Do tej pory zastanawiam się o co dokładnie chodziło jego reżyserowi. Jak dla mnie film o niczym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-12-2015, 13:51
Elwira22 Elwira22 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ludzka stonoga i kac WaWa. Żenujące i nieciekawe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-17-2016, 16:18
weronikak weronikak jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zdecydowanie nie polecam horroru Istota - po pierwsze bardzo słaby, po drugie obrzydliwy. Odradzam tez komedię Movie 43- dno dna według mnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-17-2016, 16:53
kingabednarska kingabednarska jest offline
Kumotr

Domyślnie

Odradzam 'Spring Breakers'- tragedia, nie ma w tym filmie nic co by przykuło moją uwagę i pozwoliło obejrzeć do końca. A znalazłam ten film jedynie ze względu na Jamesa Franco, którego gra zwykle mi się podoba.
Wspomnę o jeszcze jednym, być może nie jest to film, który zdecydowanie bym odradziła, ale bardzo mnie rozczarował- 'Bridge of Spies'. Liczyłam na dobry seans ze względu na Toma Hanksa i ciekawą fabułę, natomiast bardzo mnie nudził.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-17-2016, 20:05
mkaniewski mkaniewski jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podam parę "klasyków" które nigdy nie powinny powstać: "Yyyreek!!! Kosmiczna nominacja" , "Gulczas, a jak myślisz?", "Cyclops", "Fantastic Four" i "Dracula Untold". W sumie, wszystkie filmy które recenzuje na yt pewien brodaty jegomość powinno się omijać szerokim łukiem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2016, 00:53
Delgado Delgado jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podpinam się pod Istotę i Dracula Untold, ale osobiście najbardziej mnie denerwują "filmy" katastroficzne i "horrory" na Pulsie (kto oglądał choć jeden, wie o co chodzi) Poza tym nie wiem, co miał na myśli reżyser "Wroga" albo "Morderczej opony"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2016, 11:38
ojj91 ojj91 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja jestem zwolennikiem oglądania nawet "złych" filmów, żeby mieć własną opinię.
Ale z najbardziej dramatycznych jakie widziałam wymieniłabym "Rok 1612" Chotinienki z Żebrowskim (miał być film historyczny, a upłakałam się ze śmiechu, poziom absurdu mnie przerósł). A ze dwa lata temu w kinach szła "Lucy" Luca Bessona, i to faktycznie (pomimo mojej miłości do Morgana Freemana) była strata czasu. Najgłupsza rola Scarlett Johansson jaką widziałam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2016, 17:55
Tajga Tajga jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dziwię się, że nikt jeszcze nie wspomniał o "Czasie surferów", najsłabszym filmie w historii planety.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-18-2016, 20:46
ASzewczuk ASzewczuk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Według mnie, wszystkie polskie komedie romantyczne nie są warte oglądania, nie są one ani śmieszne, ani ciekawe. Wydaje mi się, że nie tylko ja mam takie zdanie i wiele osób podziela moją opinię.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-19-2016, 23:45
ilona1208 ilona1208 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z polskich komedii dodałabym: "Dzień dobry, kocham Cię" (głupie, nierealistyczne i bez morału). Z "historycznych" nie przemówiła do mnie zdecydowanie "Stara baśń". A skoro tyle razy mówiono o "Ludzkiej stonodze", uważam, że "Serbski film" nie powinien w ogóle powstać. Osoby wrażliwe szczególnie nie powinny go oglądać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.