Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-17-2012, 12:21
missonne missonne jest offline
Kumotr

Domyślnie

How I met your mother, Gossip Girl, Royal Pains, Switched at birth, Two and a half men, Castle, New Girl, the Mentalist, Big Bang Theory, Californication, Family Guy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 13:01
eliza90 eliza90 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Mardra Pokaż post
Ludziska, "angielskie seriale" to nie to samo co "anglojęzyczne seriale", chyba że sam autor wątku miał na myśli to drugie.
Z angielskich seriali polecam, jak zwykle, Queer As Folk (dostępny tez w dłuższej wersji USA) oraz Downton Abbey.
Queer as folk oglądałam, ale tylko w wydaniu amerykańskim, obejrzałam wszystkie sezony A Downton Abbey jest świetne, również polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 13:06
Miłosz's Avatar
Miłosz Miłosz jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Wroclaw
Domyślnie

Chociaż zdecydowanie wolę filmy niż seriale, to zdarzało mi się oglądać Family Guy, South Park czy Big Bang Theory w oryginale.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 13:38
Kalmarta Kalmarta jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Sherlock i Downton Abbey!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 13:41
Wiktoria Wiktoria jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moje ulubione to te które się juz pojawiły: Gotowe na wszystko i Przyjaciele, polecam tez Plotkarę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 13:49
Hatter Hatter jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Being human - angielska wersja. Bez porównania lepsza niż amerykańska. Myślę też, że nadaje się do szlifowania języka
Stary 09-17-2012, 13:50
justala justala jest offline
Podszyszkownik

Smile

Friends, doktor House, Kryminalne Zagadki Nowego Jorku...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 14:45
mtruszkiewicz mtruszkiewicz jest offline
Kumotr

Domyślnie

Z angielskich nie oglądałem tak dużo, The Office mi się bardzo podobało, przed angielską oglądałem amerykańską wersję i o ile początkowe sezony wersji US są fantastyczne to po tym co się teraz z nią dzieje oryginał jest miłą odmianą. Obejrzałem też 1,5 sezonu skins, na początku było bardzo przyjemnie, ale potem już się całkiem przestałem interesować co się stanie z bohaterami i go porzuciłem. Latający cyrk Monty Pythona ma swoje momenty, trzeba przyznać, że jak jest dobry to jest naprawdę dobry. Klasyczne brytyjskie sitcomy takie jak Fawlty Towers, Keeping Up Appearances, Allo Allo jakoś nigdy mi nie podchodziły.

A z anglojęzycznych to oglądam sporo amerykańskich, The Wire, The Sopranos, Breaking Bad, Boardwalk Empire, American Horror Story. Z komediowych mogę polecić It's Always Sunny in Philadelphia, Arrested Development, Flight of the Conchords (chociaż tu bardziej można posłuchać nowozelandzkiego), Louie, Aqua Teen Hunger Force, Tim and Eric Awesome Show, Community, Party Down, Archer.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 15:20
Invis Invis jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z typowo angielskich to Black Books, The IT Crowd, Black Adder, Father James (?chyba, nie pamiętam dokładnie tego imienia ) i przede wszystkim Doctor Who
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-17-2012, 15:27
katagena katagena jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Tak, Doctor Who! Dziwię się, że tak późno został wymieniony. Nie dość, że serial jest urzekający, to jeszcze ciągnie się od 50 lat (z małą przerwą).
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.