Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-20-2012, 10:56
Achladi Achladi jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Athens
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez ziula26 Pokaż post
"Never Let Me Go" Kazuo Ishiguro, polecam, chociaż to książka nie dla każdego
To prawda, że to książka nie dla każdego. MUszę przyznać, że bardzo ciężko mi się ją czytało i wydała mi się bardzo przygnębiająca.
Stary 06-20-2012, 23:10
asiamx asiamx jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Tracks" Louise Erdrich, zafascynowali mnie Native American Writers, więc teraz dużo tego typu książek czytam. Chociaż z tej tematyki to chyba Sherman Alexie jest najbardziej przystępny Ale niemniej jednak polecam bardzo!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2012, 14:37
Gussie's Avatar
Gussie Gussie jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ostatnio czytałam "The remains of the day" Ishiguro. Muszę powiedzieć że bardzo ciekawe jeśli chodzi o najtrudniejszą książkę za jaką się wzięłam to to będzie "Ulysses". Poddałam się. Przebrnęłam też przez "Wieland" Brockdena Browna ale myślałam że umrę z nudów :/
Stary 06-21-2012, 16:05
lkwojcik lkwojcik jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obecnie staram się (podkreślam: staram się ) czytać „Ideology: An Introduction” Terry’ego Eagletona. Poleciłbym tylko najbardziej zainteresowanym tematem teorii literatury, książka jest naprawdę trudna w odbiorze. Jednak, podobnie jak Yeann, zawsze mam w zanadrzu książkę o wiele przyjemniejszą w odbiorze – „The Lord of the Rings” oczywiście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2012, 16:06
jimme jimme jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

The Great Gatsby - Fitzgerald`a. Niesamowita powieść, w której można doświadczyć prawdziwego kunsztu literackiego autora.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-21-2012, 17:30
kat.wisniewska kat.wisniewska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"Of Mice and Men" John Steinbeck
Dodatkowo wszystkie działa Shakespeare'a, którego jestem wielką fanką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-22-2012, 08:01
perelecia perelecia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

"The Great Gatsby" tez czytalam, nie przeczytalam na studiach "Great Expectations" ale obiecalam sobie, ze kiedys to zrobie, czytal ktos z was w calosci a nie tylko recenzje? Film jest swietny, muzyka cudowna ale ksiazka jeszcze przede mna...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-22-2012, 09:53
Auun Auun jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Katowice
Domyślnie

Najtrudniejszą dla mnie książką była Women in Love D.H. Lawrence. Najtrudniejsza, bo musiałem ją czytać z przymusu i napisać esej na dany temat. Poza tym ta ksiązka to typowe romansidło z trochę pokręconymi relacjami Jednak jak się ją przeczyta do końca, daje do myślenia.

Polecam Moby Dick, The Perfect Evil Alex Kava.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-22-2012, 14:10
ninaw ninaw jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeśli ktoś lubi książki o tajemnicach, legendach, religii - a przy okazji nieco historyczne, to polecam "Labyrinth" Kate Mosse. Nie jest trudna, a bardzo wciągająca
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-25-2012, 13:14
perelecia perelecia jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Auun Pokaż post
Najtrudniejszą dla mnie książką była Women in Love D.H. Lawrence. Najtrudniejsza, bo musiałem ją czytać z przymusu i napisać esej na dany temat. Poza tym ta ksiązka to typowe romansidło z trochę pokręconymi relacjami Jednak jak się ją przeczyta do końca, daje do myślenia.

Polecam Moby Dick, The Perfect Evil Alex Kava.
"Women in love" moze być ciekawa bo ja lubię romanse wiec mogę ją dopisać do listy książek, które przeczytam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.