Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-18-2012, 12:27
azja azja jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mam pytanie dotyczące tego, czy można jakoś wspomóc moderatorów, gdy zauważymy jakieś dziwne posty zaśmiecające dany wątek, lub ewidentnie do niego nie pasujące. Na niektórych forach można posłużyć się opcją 'zgłoś' - nie widzę tutaj takiej opcji, czy nie zauważyłam jej? Mogę podać konkretny przykład postu wklejonego dziś w dziale 'wymowa brytyjska vs amerykańska', gdzie pojawił się wpis o treści "angielski..................." i to wszystko. Gdyby była możliwość zgłoszenia tego typu sytuacji, mogłoby to ułatwić życie i forumowiczom i moderatorom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-20-2012, 02:23
Agatta Agatta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Po prawej stronie, na niebieskim pasku nad każdym postem masz trójkącik, który możesz kliknąć by "raportować zły post".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-20-2012, 11:25
azja azja jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Agatta Pokaż post
Po prawej stronie, na niebieskim pasku nad każdym postem masz trójkącik, który możesz kliknąć by "raportować zły post".
Wielkie dzięki za odp

Ostatnio edytowane przez azja : 11-22-2012 o 10:36.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-07-2012, 12:46
Goldilocks Goldilocks jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja też opowiadałabym się za wprowadzeniem podziału w poszczególnych grupach językowych. Znacznie ułatwiłoby to poruszanie się po forum i zaoszczędziłoby wiele czasu na szukaniu wątków
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-09-2012, 19:04
dibli dibli jest offline
Kumotr

Domyślnie

Również popieram podział języków w danej grupie językowej. Wprowadziłoby to większy ład i osoby uczące jednego języka, nie musiałyby przeczesywać kilkunastu stron z wątkami dot. pozostałych języków. Na pewno przydałby się także podział tematyczny w ramach każdego z języków, jak np.: gramatyka, słownictwo, pomoce tłumaczeniowe, hobby i zainteresowania, kultura, itp.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2012, 13:57
JuanaLaLoca JuanaLaLoca jest offline
Kumotr

Domyślnie

Co prawda jestem nowym użytkownikiem forum, ale wydaje mi się, że jest ono już na tyle rozrośnięte, że nie ma co czekać tylko dzielić! To zdecydowanie uprościłoby korzystanie z forum, ułatwiłoby życie takim osobom jak ja, które dopiero uczą się poruszać po tym zawiłym labiryncie i na pewno zachęciłoby do korzystania z forum innych internautów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-30-2014, 19:11
Katja Katja jest offline
Nadszyszkownik

Domyślnie

Moderatorzy powinni zamykać stare wątki. Pytanie sprzed dwóch lat, wybitnie "czasowe" , a ludzie nadal na nie odpowiadają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-03-2014, 13:32
michalina2 michalina2 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Zgadzam się z Katją.

http://www.pogotowie24.com/346lusarz.html
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-09-2014, 08:50
milano milano jest offline
Kumotr

Domyślnie

Dobrze byłoby też trochę przystopować ludzi, którzy piszą bardzo krótkie posty, które nie wnoszą nic do tematu. Np. takie, których jedyną kontrybucją jest "Zgadzam się z przedmówcą"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-12-2014, 19:10
Katja Katja jest offline
Nadszyszkownik

Domyślnie

Hmm... czy ktoś moderuje to forum? Np. jeden użytkownik tworzy takie same wątki w kilku działach. Zgłaszałam. Brak reakcji ze strony moderatorów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.