Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-20-2011, 19:36
Marlena Jabłońska Marlena Jabłońska jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Może większy porządek?

Czy dałoby radę zrobić podrozdziały w działach, typu mamy języki romańskie gdzie przewijają się na przemian wątki włoski, hiszpańskie,francuskie.Wolałabym odpowiednio pogrupować języki i w podrozdziałach z danego języka rozwijać wątki.W jaki sposób można to osiągnąć?W tej chwili szukanie ulubionego wątku zajmuje trochę czasu, co Wy na to?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-20-2011, 21:57
kt87 kt87 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja co prawda nie w sprawie języków romańskich, ale myślę że mój post na pewno można podciągnąć pod ten wątek - gdyby tak podzielić wątki w języku angielskim (a może i nie tylko) na tematy? Np. wprowadzić podgrupy dla Nauczania, Tłumaczenia, Kultury, Dialektów itd. Może pozwoliłoby to przynajmniej częściowo uniknąć powtarzania wątków bo szybciaj dałoby się przejrzeć dany dział. No i byłby szybszy i łatwiejszy dostęp do tematów które nas interesują - nie twierdzę, że są tematy warte większej czy mniejszej uwagi, ale każdy z nas ma swoje koniki, łatwiej byłoby być na bieżąco z czymś co nas ciekawi. Zamiast doszukiwać się danego wątku w gąszczu wszystkich związanych z angielskim, wchodziłoby się po prostu w jakąś podgrupę. W kazdym razie coś takiego przyszło mi do głowy po 2 tygodniach korzystania z forum, być może ktoś już kiedyś zaproponował taką zmianę i z pewnych, zignorowanych przeze mnie, powodów, nie została ona wprowadzona w życie. Pozdrawiam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2012, 18:06
czeresnie czeresnie jest offline
Szyszkownik

Domyślnie

W językach słowiańskich takie dodatkowe "zakładki" (może podział wg grup językowych? to trzeba by dobrze przemyśleć) też dużo by ułatwiły - w 11 stronach wątków łatwo się zagubić.
Jeśli taki pomysł już był i upadł albo jest niemożliwy do realizacji - proszę o informację
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2012, 12:06
olenka504 olenka504 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Wrocław, Poland, Kiev, Ukraine
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez czeresnie Pokaż post
W językach słowiańskich takie dodatkowe "zakładki" (może podział wg grup językowych? to trzeba by dobrze przemyśleć) też dużo by ułatwiły - w 11 stronach wątków łatwo się zagubić.
Jeśli taki pomysł już był i upadł albo jest niemożliwy do realizacji - proszę o informację
Popieram całkowicie. Przy zakładaniu nowych wątków mam problem, kiedy się muszę przedzierać przez wszystkie strony.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-10-2012, 13:14
tolek's Avatar
tolek tolek jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Wstrzymujemy się z dodawaniem nowych sekcji i działów. Czekamy na rozwój forum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-16-2012, 10:43
azelastyna azelastyna jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Wydaje mi się, że forum jest już tworem na tyle rozwiniętym, że trochę porządku wyszło by tylko na lepsze, było by bardziej przejrzyście. W tej chwili bez przycisku "Szukaj" tak na prawdę nie da się nic znaleźć i rzeczywiście trzeba się przedzierać przez gąszcz nie do końca trafnych wyników.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2012, 10:58
zwierzozwierz's Avatar
zwierzozwierz zwierzozwierz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A ja zastanawiam się w jaki sposób dawać znać, że niektóre wątki są zakładane po kilka razy z tym, że w różnych działach lub w nieodpowiednich działach? Np w tym dziale (organizacja forum) pojawił się wątek "angielskie idiomy ze zwierzętami". Sporo jest takich sytuacji

Ostatnio edytowane przez zwierzozwierz : 02-08-2012 o 15:52.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-26-2012, 21:55
tolek's Avatar
tolek tolek jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Powinni je usuwać moderatorzy. A przy okazji, ustaw kolor czcionki na czarny. Zmiana koloru czcionki to też niedobra praktyka.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2012, 00:21
zylciaj zylciaj jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Marlena Jabłońska Pokaż post
Czy dałoby radę zrobić podrozdziały w działach, typu mamy języki romańskie gdzie przewijają się na przemian wątki włoski, hiszpańskie,francuskie.Wolałabym odpowiednio pogrupować języki i w podrozdziałach z danego języka rozwijać wątki.W jaki sposób można to osiągnąć?W tej chwili szukanie ulubionego wątku zajmuje trochę czasu, co Wy na to?
Całkowicie popieram podział na języki w obrębie grup!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-10-2012, 21:10
Haku Haku jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A czy moderatorzy używają w ogóle jakiś kolorów? Póki co, chyba nie zauważyłem (może źle patrzyłem), ale przydałoby się ostrzegać i karcić co po niektórych w widoczny sposób.
No i ten nieszczęsny dział kosz, za którym postuluje od dawna, wypadałoby w końcu założyć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.