Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-13-2018, 17:04
Aylenette Aylenette jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

No już mam dwa takie za sobą. Pierwszy po maturze - nauka angielskiego i francuskiego do rozszerzeń na studia, bardzo wiele się wtedy nauczyłam i pół roku na studiach - nauka hiszpańskiego i francuskiego we Francji. "Niczego nie żałuję" cytując klasyków Ale to metoda, dla tych, którzy sami na siebie potrafią bata kręcić czyli mobilizować się do pracy. Niektórych taka przerwa bardzo by rozleniwiła, a i nauka nie byłaby tak owocna. Są dwie grupy ludzi - jedni potrafią się mocno mobilizować sami, drudzy potrzebują dużej kontroli. Żadna nie jest gorsza.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-14-2018, 10:59
SKonieczna SKonieczna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Osobiście nie skorzystałam nigdy z takiego rozwiązania. Uważam jednak, że taki gap year najlepiej wykorzystać na wyjazd za granicę. Wtedy świetnie wyćwiczymy język, a dodatkowo poznamy kulturę i obyczaje danego kraju. Nie mówiąc o świetnych doświadczeniach. Wiadomo, że taki wyjazd kosztuje, więc można pomyśleć o podjęciu pracy w kraju docelowym w celu amortyzacji kosztów. W pracy też można się wiele nauczyć, nie tylko pod względem językowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-17-2018, 12:54
ab02 ab02 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem pomysł skorzystania z gap year jest bardzo sensowny. Dzięki temu można naprawdę dobrze poznać język
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.