Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-11-2017, 15:29
AnnaRG AnnaRG jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez ania.wesolowska Pokaż post
A czy ktoś mógłby napisać gdzie najlepiej takie seriale z dubbingiem oglądać? Mam na myśli strony internetowe lub kanały telewizyjne.
Zerknij tu: [url]https://bs.to/[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 18:12
klaudiolka klaudiolka jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez ania.wesolowska Pokaż post
Jakie są Wasze ulubione seriale niemieckie albo te zagraniczne z dubbingiem niemieckim? Ja osobiście jeszcze fajnego niemieckiego serialu nie znalazłam, natomiast często oglądam Sex and the City z dubbingiem i muszę przyznać, że będąc na poziomie B1 całkiem przyjemnie się go ogląda . Natomiast serial taki jak Big Bang Theory jest jeszcze dla mnie za trudny, ze względu na słowotok Cooper'a ;p i zbyt często pojawiające się słownictwo specjalistyczne/techniczne.
Z seriali kryminalnych mogę polecić "Letzte Spur". Akcja odgrywa się w Berlinie, także oprócz języka poznaje się również część kultury niemieckiej. Przyjemny serial.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 18:55
aaprzychodzen's Avatar
aaprzychodzen aaprzychodzen jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie Turecki dla początkujących

Polecam serdecznie "Turecki dla początkujących". To żartobliwy obraz multikulturalnych Niemiec z punktu widzenia córki, której mama związuje się z Tureckim mężczyzną z dwojgiem dzieci Język jest dość prosty, choć polecam oglądać z napisami, bo turecki akcent jest ciężki do zrozumienia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-06-2017, 20:51
AdriannaK AdriannaK jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zapowiedź "Club der roten Bänder" wygląda ciekawie, chociaż znajdzie się tam pewnie słownictwo z zakresu medycyny.
Ogólnie jeśli ktoś szuka seriali po niemiecku, to tu znajdzie ich dużo i jeszcze więcej:
[url]https://serienstream.to/serien[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-16-2017, 17:44
Konsta112 Konsta112 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Ja polecam niemiecką stronę stacji ZDF, można tam znaleść wiele niemieckich filmów, seriali, występów, talk-showów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-29-2018, 01:50
Magdalena13 Magdalena13 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam niemiecki serial Netflixa - 'Dark'.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2018, 22:19
JoannaMB JoannaMB jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Magdalena13 Pokaż post
Polecam niemiecki serial Netflixa - 'Dark'.
O właśnie, wiem, że zrobił się dość popularny jakiś czas temu. Też się do niego przymierzam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-07-2018, 13:47
karola2603 karola2603 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam od siebie "Deutschland 83", amerykańsko-niemiecka produkcja, ale można posłuchac niemieckiego. Fabularnie też trzyma dosyć wysoki poziom!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2018, 01:04
Platzhirsch Platzhirsch jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja lubię bardzo niemieckie kabarety...szczególnie HEUTE SHOW albo wszystko z Anke Engelke, oczywiście die Knallerfrauen, polecam też Hagen Rether na Youtube, typowo niemieckich seriali nie dzierżę bo albo to to są "Schnulzen" albo mają taki jakiś alpejski posmak Heidi. Z niemieckich filmów to uwielbiam: "Das Leben der Anderen", "Nirgendwo in Afrika", "Unsere Väter, unsere Mütter", "Aimee und Jaguar", "Das Experiment", "Napola-Elite für den Führer", "Lola rennt", "Shoppen", "Sophie Scholl - die letzen Tage"i "Das Wunder von Bern".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-08-2018, 01:38
justynam655 justynam655 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam Tatort - chyba najpopularniejszy serial w Niemczech. Poza tym warto też sięgnąć po dubbingowane amerykańskie seriale, które są oglądane chętnie na całym świecie, po przeczytaniu recenzji na pewno znajdziemy coś dla siebie, a kiedy już zaczniemy oglądać, to wciągniemy się i nawet nie zauważymy, że podczas śledzenia poczynań bohaterów szkolimy też swój niemiecki.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.