Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-06-2013, 00:33
greenlove greenlove jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z cyklu "Tymczasem na Oferii" - oto jakimi propozycjami zleceniodawców kończy się omawiane psucie rynku - ekspres za 9 zł/strona.
Bogu dzięki pojawiły się i trzeźwe odpowiedzi na tą super ofertę
[URL="http://oferia.pl/zlecenie/item712668-tlumaczenie-pl-ang?utm_source=powiad&utm_medium=email&utm_campaig n=260"]http://oferia.pl/zlecenie/item712668-tlumaczenie-pl-ang?utm_source=powiad&utm_medium=email&utm_campaig n=260[/URL]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2013, 16:32
jwozniak jwozniak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Pierwszy raz spotykam się z ta stroną i, rzeczywiście, to przerażające!!! Niestety 'ludzie", bo tłumaczami ich nazwać nie można, robią z siebie pośmiewisko, podając żałosne stawki za stronę (nawet w trudnej sytuacji materialnej zarobiliby więcej za godzinę w pierwszej lepszej firmie sprzątającej - nie ujmując oczywiście nikomu) i dają argument zleceniodawcom na domaganie się niskich stawek za tłumaczenie. Jeżeli sami nie będziemy się cenić, to kto inny to zrobi?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-14-2013, 13:04
Monika1 Monika1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wprawdzie jestem zalogowana na stronie oferia, jednak jeszcze nigdy (pomimo złożenia ofert) nie wykonałam tłumaczenia zleconego za pośrednictwem tej strony. Zgadzam się, że oferowane stawki są śmiesznie niskie. Nie traktuję poważnie osoby, która jest gotowa tłumaczyć za 5 zł (brutto) jednej strony rozliczeniowej. Nie wydaje mi się, aby tłumaczenie wykonane przez takiego, moim zdaniem "pseudo tłumacza" było wartościowe. Dobry tłumacz wie, że nawet najprostsze tłumaczenie wymaga czasu i nakładu pracy dlatego nie może cenić się aż tak nisko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-25-2014, 23:08
fka_b fka_b jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To prawda że na oferia.pl stawki są śmiesznie niskie... Też jestem tam zapisana, zgłaszam się do ofert podając cenę normalną ale niestety nikt jeszcze się ze mną nie skontaktował.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2014, 23:05
lytta lytta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Oferia to jest straszne psucie rynku, ponieważ ludzie wybierają tłumaczenia za najniższe stawki. Swoją drogą nie wiem naprawdę co za ludzie takie stawki proponują i dlaczego są tak śmiesznie niskie, prawdopodobnie kosztem jakości, w ogóle przy tym nie szanując swojej pracy.Jak dla mnie hitem są zlecenia z udziałem tej pani:
[url]http://oferia.pl/wykonawca/dolores-dwernicka/745780[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2014, 23:15
DianaM DianaM jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Na początku myślałam, że ten portal będzie świetny, ale zawiodłam się na nim. Pełno chętnych, którzy podają takie ceny... Jak istnieje coś takiego, to potem nie ma się co dziwić, że specjaliści są niedoceniani.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2014, 14:38
lytta lytta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja także wiązałam z takim portalem swoje nadzieje, no ale niestety bardzo się rozczarowałam. Może stąd tak negatywne z mojej strony do niego nastawienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2014, 15:20
DmytroBasiuk DmytroBasiuk jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zglaszałem się podjąć zlecenie na "Oferii" kilka razy, ale żadnej odpowiedzi nie otrzymałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2014, 16:23
anaglowska anaglowska jest offline
Szyszkownik

Miejscowość: Łódź, Poland
Domyślnie

Na początku bardzo się ucieszyłam, że taki portal istnieje i nawet chciałam się kilka razy zgłosić do różnych projektów, ale jak zobaczyłam za jakie stawki ludzie są gotowi pracować (i pewnie są wybierani najczęściej), to zrezygnowałam. Niestety wielu tłumaczy (nie tylko tych początkujących) często oferuje takie głodowe stawki, które często są odzwierciedlają niestety również ich poziom.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2014, 18:17
estrellafugaz1's Avatar
estrellafugaz1 estrellafugaz1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Niestety ludzie najczęściej wybierają niską cenę kosztem jakości. Jest to kiepskie miejsce na szukanie zleceń z tego powodu, bo desperaci proponują takie przebitki, że poważna osoba ceniąca swoje umiejętności i doświadczenie nie ma szans na żadne poważne zlecenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.