Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-11-2017, 14:04
darkagor darkagor jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Poznań
Domyślnie

Definitywnie hiszpański! Wydaje mi się, że jest łatwiejszy do nauki, szczególnie na początku (połaczenia liter są podobne do polskiego, wymowa jest w miarę łatwa), z włoskim miałam początkowo problemy, szczególnie z wymową.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2017, 14:14
AleksandraI89 AleksandraI89 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja też się przyłączam do większości i polecam hiszpański. To prawda, że stał się on w ostanich latach bardzo popularny i wiele osób się nim posługuje, ale pomimo tego uważam, że na rynku pracy jest to zdecydowanie bardziej przydatny język.

A dodatkowo jest dużo ładniejszy niż włoski
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2017, 14:36
eewagrzesik eewagrzesik jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja również stanę za hiszpańskim. Sama władam hiszpańskim biegle i bardzo polecam jego naukę. Hiszpański będzie Ci bardziej przydatny, ponieważ jednak dużo więcej jest osób posługujących się tym językiem, jak również dużo większe zapotrzebowanie na rynku pracy.

W moim mieście jest np. dużo firm z kapitałem hiszpańskim i ciągle szukają czy to tłumaczy, czy to osób do obsługi klienta hiszpańskojęzycznego.

Do tego polecam na studiach skorzystać z Erasmusa w Hiszpanii. Sama byłam na praktykach, pracując tuż przy plaży, dalej rozwijam tę współpracę i wiem, że na hiszpański będzie tylko coraz to większe zapotrzebowanie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-15-2017, 11:25
koharu koharu jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez eewagrzesik Pokaż post
W moim mieście jest np. dużo firm z kapitałem hiszpańskim i ciągle szukają czy to tłumaczy, czy to osób do obsługi klienta hiszpańskojęzycznego.
Jakie to miasto, jeśli można spytać? We Wrocławiu jest więcej ofert z włoskim, nie wspominam już o francuskim i niemieckim

Jeśli chodzi o walory estetyczne, to polecam hiszpański - jest różnorodny i daje klucz do bardzo bogatej kultury
Stary 09-18-2017, 08:33
marta96kotlin marta96kotlin jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

a w Łodzi np. szukają ludzi z włoskim, np. do pracy w Accenture czy Fujitsu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.