Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-15-2017, 10:23
nkolodzi nkolodzi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mi również będzie brakowało zajęć z literatury zarówno brytyjskiej, jak i amerykańskiej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-16-2017, 12:04
Ann.m Ann.m jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja też już dawno po studiach. Moim najciekawszym przedmiotem były konwersacje z języka angielskiego z cudownym i utalentowanym wykładowcą, który sprawiał że po zajęciach przybywało energii i chęci do dalszej nauki. Pani potrafiła tak zainspirować, że zawsze po zajęciach chciałam iść jak najszybciej do domu by doskonalić swoje umiejętności językowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-22-2017, 23:12
sankre sankre jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Kanon literatury amerykańskiej z cudowną panią doktor. Najlepsze wykłady na świecie. Zabawne, ciekawe, aż szkoda było opuszczać. Do tego pani doktor traktowała nas jak dorosłych i dawała nam dużą swobodę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-27-2017, 13:34
marthy21 marthy21 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zajęcia z fonetyki - uwielbiam brzmienie obcych języków i opanowanie prawidłowej wymowy jest dla mnie bardzo ważne. Ogólnie wszystkie zajęcia z praktycznej nauki języka oraz tłumaczenia były najciekawsze, w przeciwieństwie do wszystkich teoretycznych zajęć jak "Wstęp do językoznawstwa", "Teorie literatury" i innych tego typu zapełniaczach ..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-29-2017, 22:25
KarMar22 KarMar22 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najlepiej wspominam zajęcia z fonetyki, po prostu ciekawy przedmiot, dużo się nauczyłam, szkoda tylko, że tak krótko trwają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-30-2017, 21:11
uldar uldar jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Może wydam się dziwna, ale najbardziej podobała mi sie gramatyka opisowa. Dowiedziałam się naprawdę bardzo wielu interesujących rzeczy, które są przydatne np. w word formation. Zajęcia były prowadzone w naprawdę ciekawy spsób i nie tylko od strony teoretycznej a przedewszystkim od praktycznej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-21-2019, 15:50
kingazyg kingazyg jest online
Starszy Kumotr

Domyślnie

Cieszę się, że studiowałam filologię angielską, bo właśnie dzięki temu kierunkowi moja wymowa tak się poprawiła. Fonetyka była moim ulubionym przedmiotem, a nasz wykładowca świetnie przygotowanym coachem językowym. Teraz mogę się pochwalić całkiem dobrą wymową "th", "shwa" czy dyftongów
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-21-2019, 18:58
BlueDavid BlueDavid jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Chciałbym iść na filologie angielska po to właśnie aby poćwiczyć wymowę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-22-2019, 09:38
kingazyg kingazyg jest online
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moje najukochańsze zajęcia to oczywiście fonetyka, gdzie w końcu nauczyłam się poprawnej wymowy "th" i dyftongów, a poza tym gramatyka praktyczna, głównie za sprawą wykładowczyni, która była świetnie przygotowana do zajęć, a jej materiały były autorskie i pełne świetnych ćwiczeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-23-2019, 00:16
Mallikai's Avatar
Mallikai Mallikai jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mi się najbardziej podobało seminarium z Lokalizacji gier komputerowych. To był pierwsze tego typu zajęcia, gdzie miałam styczność z tym jak wygląda tak naprawdę tłumaczenie gier komputerowych - zarówno od strony teoretycznej jak i praktycznej. Poznaliśmy całą problematykę i nawet tłumaczyliśmy fragmenty gier Żałuję, że nie mieliśmy więcej tego typu zajęć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.