Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-11-2019, 08:59
martakikis martakikis jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Firma remontowa

Cześć, podejmuję decyzję o remoncie dwupokojowego mieszkania oraz jednego bardziej luksusowego apartamentu w Poznaniu. Chciałbym doprowadzić obie nieruchomości praktycznie do idealnego stanu technicznego i następnie wystawić na sprzedaż. Czy macie na oku mistrza remontowego, wykończeniowego z Poznania, ewentualnie okolic? Bardzo proszę o realne kontakty. Oczekiwanie na realizację nie ma znaczenia. Chodzi mi o kontakt z profesjonalistą branżowym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-11-2019, 12:07
astaroth55 astaroth55 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Skontaktuj się z tą firmą.
[url]https://putmajster.pl/[/url]
[url]https://www.linkedin.com/in/jakub-b%C4%85bol-76a604b6/[/url]
Chłopak prowadzi własną firmę jest inżynierem budownictwa i spokojnie taki temat powinien poprowadzić.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-12-2019, 08:50
elacara elacara jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie Remont

Mam bardzo dobre zdanie o Wojciechu Goślińskim, jeżeli chodzi o wykończeniówkę. Jego ekipa robi dosłownie wszystko. Negocjacje ceny? Spokojnie. Pełna aranżacja i pomoc w doborze materiałów budowlanych. Również. Od lat jeden z najczęściej polecanych specjalistów remontowych z Poznania. Jeżeli nawet będziesz musiał trochę poczekać na realizację to warto. Do tego prowadzi chyba najlepszy obecnie poradnik dla osób początkujących planujących remont abartremonty.pl. Stąd ogólnie znam tego człowieka. Byłem ogromne zaskoczony rozmachem tego poradnika przyznam szczerze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.