Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-23-2017, 21:58
olapisarek olapisarek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja większość swojego życia spędziłam na wsi. Jednak przez studia przeprowadziłam się do miasta i muszę przyznać, że mieszkanie tu ma wiele zalet. Wszystko jest łatwiej dostępne, sklepy, kina, muzea są na wyciągnięcie ręki, a nie godzinę drogi od domu. No i komunikacja miejska częstsza niż jeden autobus jeżdżący raz na kilka godzin. Jednak mieszkanie w domku z ogródkiem, cisza i spokój, spacery z psem po lesie to rzeczy których zdecydowanie mi brakuje po przeprowadzce.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-23-2017, 23:36
karo06 karo06 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od urodzenia mieszkam w dużym mieście i nie wyobrażam sobie życia na wsi. Lubię atmosferę miasta, a hałas i tłok zupełnie mi nie przeszkadzają
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-25-2017, 17:33
siluvaine siluvaine jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Gdańsk
Domyślnie

Tylko i wylacznie w mieście. Nie wyobrażam sobie wychodzenia z domu gdzieś sama, w odludnym miejscu. Kina, restauracje, rozrywka, duża różnorodność- tego potrzebuję od miejsca zamieszkania. Wieś czy miasteczko to bardzo ograniczona przestrzeń.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-22-2018, 13:04
Malgosia97 Malgosia97 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie życie na wsi. Miasto jest dla mnie przytłaczające, życie wydaje się być tutaj za szybkie, pełne stresu. Teoretycznie wszędzie jest blisko no bo to miasto, ale żeby pojechać na zakupy schodzi na to za dużo czasu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-24-2018, 12:23
Marguerite96 Marguerite96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cale życie spędziłam w mieście i doceniam to, że wszystko można załatwić łatwo i szybko, ale uwielbiam też życie na wsi. Teraz jednak życie w mieście mnie trochę meczy i chciałabym przynieść się do małego, spokojnego miasteczka, chociaż wiem, ze na początku pewnie byłoby mi ciężko.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-29-2018, 14:18
AdriannaK AdriannaK jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Oczywiście, wszystko ma plus i minusy. Ja bym chciała żyć nie w samym centrum miasta, ale na obrzeżach. Denerwują mnie komary w lecie na wsi. Na obrzeżach miasta z kolei nie ma takiego ruchu, jest troche czystsze może powietrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-12-2018, 15:45
r_rozmus r_rozmus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To zależy od czego potrzebujesz. Moje zdanie zawsze było takie, że życie w mieście, a emerytura na wsi.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-13-2018, 13:27
Marlena88 Marlena88 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja tam wolę życie w mieście
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-13-2018, 23:42
karolina4328 karolina4328 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Według mnie życie w mieście ma więcej plusów. Można się dostać do wielu miejsc w krótkim czasie, komunikacja miejska jest dobrze rozwinięta, wszystko jest łatwiej dostępne. Oczywiście są rozwiązania dla osób preferujących spokój - zawsze można przeprowadzić się na obrzeża miasta, które nie są dużo oddalone od centrum.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-15-2018, 15:48
mojanowa mojanowa jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Szczecin
Domyślnie

Ja preferuje życie w mieście, chociaż doceniam ogromne plusy spokoju życia na wsi (uważam, że dobrze jest w miarę możliwości od czasu do czasu spędzić trochę czasu w takim miejscu), jednak wielkie miasta dają wielkie możliwości rozwoju i kultury, wiele wydarzeń kulturowych.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.