Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-26-2015, 13:10
karolinakat karolinakat jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Toruń
Domyślnie Trójmiasto - które miasto najlepsze?

Które miasto - Sopot, Gdańsk czy Gdynia - podoba Wam się najbardziej? Jak dla mnie najpiękniejszy jest Gdańsk, szczególnie Stare Miasto. Co do kąpieli w morzu polecam Jelitkowo; wspaniała atmosfera i dobra restauracja z parkietem do tańca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-26-2015, 18:51
magbla2516 magbla2516 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie

Zależy po co się jedzie. Gdańsk ma na pewno najwięcej do zaoferowania, jeśli chodzi o zabytki i zwiedzanie. A jesli chodzi o imprezy i relaks, to na pewno Sopot
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-27-2015, 14:04
emf emf jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeżeli zwiedzanie to zdecydowanie Gdańsk. Jeżeli rozrywka, molo to Sopot. A jeżeli chodzi o miasto do mieszkania to z pewnością Gdynia - doskonała komunikacja, czysto, przychylne spółdzielnie mieszkaniowe i cudowna, "morska" atmosfera.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-27-2015, 16:10
jus jus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez emf Pokaż post
Jeżeli zwiedzanie to zdecydowanie Gdańsk. Jeżeli rozrywka, molo to Sopot. A jeżeli chodzi o miasto do mieszkania to z pewnością Gdynia - doskonała komunikacja, czysto, przychylne spółdzielnie mieszkaniowe i cudowna, "morska" atmosfera.
Myślę, że te miasta się właśnie tak wzajemnie uzupełniają. Własnie wróciłam z pobytu w Gdyni - bardzo wygodne miasto do życia, jedynie mało intuicyjne były dla mnie rodzaje biletów komunikacji miejskiej . Gdańsk ma w sobie wiele historii, a Sopot z kolei głównie kojarzy mi się z rozrywką.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-28-2015, 09:11
martasmagowska martasmagowska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Mysłowice
Domyślnie

Myślę, że każde z tych miast ma w sobie coś wyjątkowego Gdybym miała wybrać jedno, byłby to Gdańsk, podoba mi się klimat Starego Miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-28-2015, 14:01
aircraftman3 aircraftman3 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Według mnie jak najbardziej Gdańsk, ale też podzielić to można na wypoczynek- Sopot, klimat morski- Gdynia, zwiedzanie - Gdańsk.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-29-2015, 14:49
yterais yterais jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Najbardziej Gdańsk, ponieważ to miasto stare i z charakterem. Starówka jest prześliczna, te wszystkie zakamarki Ale jeśli chodzi o plażę o tylko Gdynia Orłowo. Najpiękniejsza plaża w Trójmieście.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-29-2015, 18:07
froggybrown froggybrown jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Stawiam na Gdańsk, bo troszkę już tu mieszkam i jest całkiem przyjemnie. Oprócz starego miasta polecam zwiedzić np. Oliwę. Plaża w Jelitkowie też mi się bardzo podoba
Sopot jest uroczy, szczególnie okolice molo, rzecz jasna. W Gdyni byłam tylko raz i to przelotnie, więc ciężko powiedzieć.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2015, 21:05
Nerrei Nerrei jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Gdańsk do zwiedzania, Sopot dla szukających rozrywki (kluby, koncerty; jest to taka imprezownia Trójmiasta). Jak Gdynia, to tylko dla Teatru Muzycznego, polecam go z całego serca
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2015, 15:17
MagKul MagKul jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zdecydowanie Gdańsk - czuję się tam najlepiej. Mieszkam tam od dwóch lat i naprawdę mi się podoba. Sopot również ma swój urok, choć nie poznałam jeszcze aż tak dobrze sceny imprezowej. Gdynia podoba mi się niestety najmniej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.