Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 09-22-2014, 02:24
UlicaMalamutt UlicaMalamutt jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ciężko wybrać jedno najpiękniejsze miejsce. Każdy kraj jest inny i na swój sposób piękny, tak samo jak każda miejscowość. Chyba największe wrażenie zrobił na mnie Płaskowyż Hardangervidda w Norwegii, ale nie powiedziałabym, żeby był on najpiękniejszym odwiedzonym przeze mnie miejscem. Ciężko jest porównać jego piękno np. do piękna gór w Transylwanii czy uroku uliczek Asyżu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-23-2014, 10:28
dalalka dalalka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Mnie zachwyciło tureckie Pamukkale, które wpisane jest na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Wapienne tarasy, przypominające krainę lodu, na długo pozostaną w mojej pamięci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-23-2014, 17:54
aprzewozna aprzewozna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie niezmiennie od 5 lat najpiękniejszym europejskim miastem jest Barcelona. Bije na głowę Paryż. Port, Ciutat Vella, małe uliczki, w których chce się błądzić bez mapy i wielkie aleje, pełne drogich sklepów. To dla mnie pełne uroku miasto, czuć tu kosmopolityzm, atmosferę sztuki i techniki. Nigdy nie nudzą mi się powroty tam i za każdym razem odkrywam coś nowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-29-2014, 11:34
agnieszkajastrzebska agnieszkajastrzebska jest offline
Kumotr

Domyślnie

lubię aktywny wypoczynek i walory historyczne/architektoniczne odwiedzanych miejsc, zakochałam się w Lizbonie, ale Paryż nie przestawał mnie zaskakiwać i przez 2 lata mieszkania tam ciągle miałam coś do zobaczenia, polecam
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-29-2014, 12:12
paulagora paulagora jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Dla mnie zdecydowanie Izrael z przecudnymi piaszczystym plażami, dobrym jedzeniem i życzliwymi dla turystów ludźmi
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2014, 01:54
vinga19 vinga19 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Najpiękniejszym krajem, jaki zwiedziłam do tej pory w życiu, to Gwatemala i mam nadzieję, że jeszcze kiedyś tam wrócę. Natomiast jeśli chodzi o Europę, to od bardzo niedawna jestem zakochana w rejonie Ligurii (graniczącym z Toskanią) we Włoszech. Cudo...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2014, 09:46
gogo13 gogo13 jest offline
Starszy Kumotr

Miejscowość: Zakopane
Domyślnie

A dla mnie najbardziej "kosmicznym" miejscem jakie zwiedziłam była Islandia. Strasznie zimna i niedostępna a przez to tajemnicza i niezwykła.
Zawsze wolałam podziwiać naturę niż zwiedzać zatłoczone uliczki ale co do stolic to pamiętam, że bardzo mile byłam zaskoczona Tbilisi i Sarajewem. Generalnie polecam Bałkany i dalej na wschód.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2014, 16:50
Zuzahnna Zuzahnna jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Uwielbiam Maderę. Miałam przyjemność mieszkać na tej egzotycznej wyspie przez rok. O ile sama 'stolica' Funchal nie jest najpiękniejszym miejscem, o tyle wszystkie wioski rybackie i klify bronią się przyrodą. Poza tym bardzo przyjemnie było zbierać awokado po drodze z uniwersytetu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2014, 16:56
splinter1 splinter1 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Utah- najpiękniejszy stan w USA. Każdy park jest inny, piasek i skały we wszystkich odcieniach rudości i czerwieni, rdzenni Indianie zachowujący tradycje i język, mormońskie miasteczka. Nawet Great Canyon nie robi już póżniej takiego wrażenia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-18-2014, 20:34
balgnor balgnor jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Praga. Koniec, kropka. W moim rankingu prawdopodobnie nic nie przebije tego miasta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.