Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 07-29-2014, 17:46
paula488 paula488 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Nauczanie języka angielskiego w Hiszpanii

Czy ktos moze ma takie doswiadczenie za soba? Albo orientuje sie w tej sprawie? Chcialabym wyjechac do Hiszpanii po skonczeniu licencjatu z anglistyki. Znalazlam nawet strone [url]http://www.languagecorps.com/[/url], tylko teraz szukam jakichs opinii na ten temat
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-31-2014, 12:41
Aneta Gębska Aneta Gębska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Z opowieści znajomej Hiszpanki wiem, że nie przykłada się tam dużej wagi do nauki angielskiego. Hiszpanie cały czas żyją przekonaniem, że to hiszpański jest najważniejszym językiem i że to właśnie nim posługuje się większość ludzi na świecie (w pewnym sensie mają rację . Na studiach filologicznych jest zazwyczaj tylko jeden prowadzący, który prowadzi wszystkie zajęcia. Ponadto, filmy w tv są z dubbingiem, czyli ciężko się nawet osłuchać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2014, 22:02
Selinka Selinka jest offline
Kumotr

Smile

W zeszłym roku na wakacjach w Gibraltarze spotkaliśmy parę Hiszpanów z synem - syn mówił nawet nieźle po angielsku, matka trochę. Podpytałam ich o język angielski. Mówili, że bardzo droga jest nauka języka angielskiego w Hiszpanii i nie da się ukryć, że Hiszpanie nie dbają o naukę tego języka. Pamiętam moje zdziwienie, gdy na lotnisku w Madrycie (stolica!!!) zapytałam: Excuse me, where's the information office?, a Pani mi odpowiedziała "Que?"
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-07-2014, 18:28
alakp alakp jest offline
Kumotr

Domyślnie

Od koleżanki wiem, że jezeli chodzi o szkoly językowe w wiekszych miastach to mają jedno wymaganie: native speaker. Niestety
Ale być może warto szukać i próbować, w koncu nie ma rzeczy niemożliwych
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-10-2018, 16:33
IrishCitizen2018's Avatar
IrishCitizen2018 IrishCitizen2018 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Czy aby nauczać języka angielskiego w Hiszpanii w sektorze państwowym należy udokumentować znajomość języka hiszpańskiego na poziomie co najmniej B2 (np. certyfikatem DELE B2)? Orientuje się ktoś?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-29-2019, 10:56
Root4Tut Root4Tut jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Obawiam się, że działa to tak samo jak u nas. Musisz mieć kurs pedagogiczny oraz znać metodykę naucznia tego języka. Certyfikat językowy to raczej w szkole językowej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.