Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 05-19-2019, 18:15
zuch zuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie VIMEO - dodawanie filmu w grupie

mam problem z dodaniem filmu w grupie na VIMEO - czy ktoś byłby tak miły i mnie nauczył? Niestety nie widzę w ogóle innego przycisku "Upload" niż ten standardowy. Jestem członkiem zamkniętej grupy i nie mam pojęcia jak dodac do niej film - ktoś coś?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 21:06
wojtiPL wojtiPL jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja też mam ten sam problem. Najlepiej będzie wysłać wiadomość na adres osoby prowadzącej praktyki (w folderze dotyczącym praktyk i tamtejszych zadań) i wysłać link do filmu z własnego konta. Ja tak zrobiłem i mam nadzieję, że się przyjęło.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 22:41
atomicplum's Avatar
atomicplum atomicplum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: olsztyn
Domyślnie

musicie normalnie zrobić upload filmiku, dopiero przy następnym kroku, po tym jak klikniecie na 'edit settings', będziecie mieć taką mają sekcję 'groups' i po prostu zaznaczacie ptaszek przy tej grupie, na której filmik ma się pojawić w razie czego mogę zrobić screena jak to wygląda

edit: wrzucę screena od razu - trzeba trochę przewinąć do dołu, żeby dojść do groups. obraz jest duży dlatego tylko link : [url]https://i.imgur.com/NkdWYCM.jpg[/url]
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-21-2019, 08:39
zuch zuch jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

dziękuję bardzo!!!!!!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-23-2019, 23:47
jackflay jackflay jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Film w grupie Vimeo

Witajcie, miałem również problem ze znalezieniem opcji dodania filmu do osobnej grupy, ale dzięki Wam się udało. Trzeba jednak pamiętać, że nie sprawdzi się działania linku poprzez odtworzenie na innym urządzeniu niezalogowanym w vimeo, bo film jest w prywatnej grupie, do której trzeba mieć dostęp. Piszę to na wszelki wypadek gdyby ktoś był tak jak ja na tyle głupiutki żeby tego próbować. Mam pytanie natomiast: jaką opcję prywatności filmu ustawiliście? Pozdrawiam
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.