Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-23-2019, 21:02
atomicplum's Avatar
atomicplum atomicplum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: olsztyn
Domyślnie

jeśli w okolicy nie masz antykwariatu, to szczerze polecam allegro. na ebayu też można kupić od kogoś używaną książkę, ale wiadomo, trzeba szukać kogoś kto mieszka w miarę blisko, bo kupowanie książki za 2 dolary + shipping z USA mija się z celem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-25-2019, 13:42
Wiktoria潘珊's Avatar
Wiktoria潘珊 Wiktoria潘珊 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam grupy na fb z używanymi książkami, można tam znaleźć bardzo ciekawe pozycje w niskiej cenie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-26-2019, 18:23
Denver Denver jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Polecam po prostu allegro Może i nie ma tam zbyt dużego wyboru, ale można kupić tam tanio fajne książki po angielsku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-27-2019, 07:59
ewamol ewamol jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Biblioteki z książkami językowymi .... np. Centrum Brytyjskie w Lublinie często "wystawia" książki i multimedia co zabrania za darmo. Wiadomo że nie nowości ale często bardzo ciekawe pozycje
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 16:27
marcinlesnicki marcinlesnicki jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeżeli w grę wchodzi kindle, lub inny czytnik, to wiele książek w języku obcym można znaleźć w internecie. Czasami korzystam z dosyć prostej metody, a mianowicie: wpisujemy w wyszukiwarce Google frazę "indexof:" i po dwukrupku tytuł książki, jaka nas interesuje wraz z formatem pliku (w przypadku kindle jest to MOBI).
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 23:59
adutka96 adutka96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

O tak, ja każdą anglojęzyczną książkę kupiłam na allegro, a jedną zdobyłam za darmo w jakiejś knajpce, gdzie leżały sobie książki "do wzięcia". Jeśli chodzi o kupowanie ich, to zdecydowanie allegro górą.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2019, 19:44
astaroth55 astaroth55 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Czasem na targach staroci też można znaleść książki w różnych językach. Ja w ten sposób kupiłam prawie całego Harrego Potera za przystępną cenę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2019, 09:34
Natalya Natalya jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zależy też co rozumiesz przez słowo "tania książka", bo ja osobiście jak znajdę książkę w języku obcym za 30zł bądź 40zł, to dla mnie to jest dość tanio.
W empiku są książki w języku angielskim (chociaż tam można często przepłacić). Ja kupuję na allegro (jest dużo profili antykwariatów z książkami w obcych językach, ja dzięki temu okazyjnie znalazłam serię Opowieści z Narnii za grosze), czasami staram się znaleźć jakieś internetowe księgarnie z książkami w obcych językach. Tak naprawdę wystarczy trochę pogrzebać.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-08-2019, 15:46
Alicjasi Alicjasi jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja również polecam targi staroci, często można tam znaleźć ciekawe książki. Dodatkowo, na mojej uczelni jest specjalny regał z książkami, które po prostu można sobie wziąć
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 09-05-2019, 16:07
Martinar Martinar jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Mając kartę biblioteczną z kraju anglojęzycznego można pożyczać e-booki na określony czas. Jest to fajne rozwiązanie bo nie gromadzi się książek w domu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.