Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-13-2018, 15:25
kasia8131 kasia8131 jest offline
Podszyszkownik

Post Dom bez telewizora

Czy jest w ogóle nam potrzebny, przecież mamy internet. Czy coś zyskamy pozbywając się telewizora z domu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-13-2018, 19:23
arpauxxc23 arpauxxc23 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Życie bez telewizora jest jak najbardziej możliwe. Ja mam do niego dostęp tylko kiedy wracam do domu, u siebie mam tylko internet i nie narzekam. Można znaleźć w nim wszystko i obejrzeć te same rzeczy co w telewizji.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2018, 18:06
wioldza wioldza jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Myślę, że jak najbardziej wiele zyskamy, spędzając czas razem z rodziną chociaż raz inaczej, niż patrząc głupio w telewizor
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2018, 19:16
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez wioldza Pokaż post
Myślę, że jak najbardziej wiele zyskamy, spędzając czas razem z rodziną chociaż raz inaczej, niż patrząc głupio w telewizor
Będzie więcej czasu, żeby patrzeć głupio w komputer
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2018, 20:14
mwalasek mwalasek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Aga12 Pokaż post
Będzie więcej czasu, żeby patrzeć głupio w komputer
Obydwa media da się wykorzystać w zły i w dobry sposób. Choć obawiam się, że co do telewizji jest ciężej z tym drugim.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-15-2018, 00:38
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Chodzi mi o to, że bardzo wiele osób przechwala się, że pozbyło się telewizora i są bardzo dumni, że nie oglądają tych głupot, które im serwuje telewizja. A to jest czysta hipokryzja!! Mają to samo tylko, że w Internecie (a tam nawet więcej, bo przepływ informacji biegnie w obie strony).

Jakoś mało jest osób, które nie mają w domu telewizora i komputera a i z radia korzystają raczej ostrożnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-15-2018, 05:51
piobar's Avatar
piobar piobar jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Wyprowadzając się z domu rodzinnego po prostu nie kupiłam telewizora, bo nie czułam potrzeby i ani przez chwilę od X lat tego nie żałowałam. Zwyczajnie wolę książki, a jeśli już mnie najdzie na oglądanie, to standardowo, online.

Szczerze mówiąc, pytania "Czy jest potrzebny?" lub przechwałki na temat jego nieposiadania obnażają ciekawe spojrzenie naszego społeczeństwa - kwestionowanie obecność telewizji jest dla większości zaskakujące (lub w wąskich kręgach: lansersko-hipsterskie ). No i zawsze w takich dyskusjach pojawia się argument: można oglądać telewizję w Internecie. Uff, można, a więc przy dzisiejszej technologii nawet nie posiadając telewizora, nie skazujemy się na życie bez telewizji, co za ulga!

Co jest takiego w tym medium, że uważamy je za esencjonalne dla naszego życia?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2018, 19:09
alexis1307 alexis1307 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebny. Każdy film, serial czy wiadomości są dostępne w Internecie. Dzięki rezygnacji z tv w domu zyskujemy dużo czasu, bo nie trwonimy go na "jeżdżenie po kanałach".
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-16-2018, 23:59
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez alexis1307 Pokaż post
Moim zdaniem jest zupełnie niepotrzebny. Każdy film, serial czy wiadomości są dostępne w Internecie. Dzięki rezygnacji z tv w domu zyskujemy dużo czasu, bo nie trwonimy go na "jeżdżenie po kanałach".
A serfowanie po internecie to niby czasu nie zabiera

Można go strwonić dużo więcej bo jednak liczba kanałów jest jakoś ograniczona a stron duuuuuuuuuużo więcej. Samo obskoczenie youtuba może zająć czasu troszkę więcej czasu niż przegląd programu telewizyjnego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-17-2018, 10:35
Biuro.Tlumaczen.Polglish's Avatar
Biuro.Tlumaczen.Polglish Biuro.Tlumaczen.Polglish jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Coraz bardziej zauważam, że dom bez telewizora jak najbardziej może istnieć - wszystkie ciekawe treści można znaleźć w Internecie, obecnie nadawane słabe programy i powtórki filmów nie nadają się do oglądania...telewizja jako medium po prostu powoli się kończy
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.