Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-19-2017, 14:09
KasiaGr KasiaGr jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Też uwielbiam podróżować! Moja najdalsza i chyba najbardziej egzotyczna podróż to Honduras. Ale w planach mam ciągle jeszcze dużo więcej! Moim największym marzeniem jest Ameryka Południowa, w szczególności Chile.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-19-2017, 14:46
AniaNowak AniaNowak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Też zaliczam się do osób uwielbiających podróże. Do tej pory zwiedziłam Anglię, Szkocję, Irlandię, Francję, dwa razy Włochy, Hiszpanię, Portugalię, Grecję. W bliższych planach Bałkany, a dalszych kraje azjatyckie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 02-04-2018, 14:40
alexis1307 alexis1307 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam podróże! Zwiedziłam już większość Europy i troszeczkę Azji - byłam w Izraelu, Katarze, Tajlandii i Malezji Moje wymarzone destynacje to USA, Japonia i Australia.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-06-2018, 11:35
flyakite flyakite jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja w roku 2017 wyleciałam na niezorganizowaną podróż do Maroko, do poznanej przed laty przez internet znajomej. Było przecudownie i obecnie mogę teraz śmiać się w twarz wszystkim, którzy wróżyli mi jak najgorzej. Najbardziej zaskoczyła mnie temperatura w powietrzu, ich 45 stopni było bardziej znośne niż nasze 28. Bardzo cierpłam z powodu marokańskiego poczucia czasu, przez które wszędzie docieraliśmy po czasie (w Maroko 3-6 godzin to było tak, jak nasze 5-10 minut) ale też nigdy nie zapomnę smaku chleba, który to mogłam jeść sam i bez dodatków.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-09-2018, 08:17
einhorn einhorn jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Wrocław
Domyślnie

W 2017 udało mi się spełnić kilka marzeń dotyczących właśnie podróży i tym sposobem podbiłam częściowo północ byłam w Finlandii, Norwegii, potem wypad do Holandii, Belgii i Niemiec. Teraz są plany na odwiedziny koleżanki na Majorce, ale wymarzonym celem podróży jest Islandia
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-12-2018, 19:38
aghkopinska aghkopinska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam podróżować, choć jak dotąd, oprócz Polski, byłam jedynie w czterech innych państwach. W najbliższym czasie planuję wycieczkę do Amsterdamu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2018, 11:07
AggieEarl AggieEarl jest offline
Kumotr

Domyślnie

Rowniez uwielbiam podroze, zwiedzilam USA, Australie, Singapur, Malezje, Cypr, Kenie, Maroko, Islandie, Turcje i wiekszosc panstw Europejskich, zdecydowanie stwierdzam ze przezycia i widoki w Islandii i Australii byly niezapomniane i goraco polecam!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-18-2018, 13:04
natt93 natt93 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moja przygoda z podróżowaniem zaczęła się od Erasmusa we Włoszech (Bolonia + wycieczki do innych miast).
Później pojechałam do Moskwy, następnie do Wiednia (chociaż nie był to wyjazd typowo turystyczny). Następnie spędziłam 5 miesięcy na Rodos. Po obronie pracy licencjackiej odwiedziłam Pragę i Rumunię (Braszów i okolice), a później spędziłam dwa miesiące na Korfu.
W tej chwili mam "przestój", ale w wakacje mam ambitny plan przejechać kawałek Polski i poznać piękno naszego kraju.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-18-2018, 21:45
Skybasia Skybasia jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Uwielbiam podróże. Moja pierwsza podróż była to U.S.A. Zwiedziłam Nowy Jork, Nevadę, Kalifornię, Arizonę, Florydę, Hawaje i udało mi się popłynąć rejsem na Bahama. W tym roku miałam okazję zwiedzić Izrael. Z dotychczasowych moich podróży najbardziej polecam Hawaje. Wspaniały klimat, widoki i muzyka hawajska jest rewelacyjna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-20-2018, 13:27
KamilaJagoda KamilaJagoda jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Kocham podróże! Odwiedziłam większość krajów europejskich i USA. Ale moje dwie największe podróże to: autostopem na Bałkany i autostopem przez Gruzję chętnie bym je powtórzyła, jednak jest tyle miejsc do odwiedzenia.
Teraz marzy mi się zwiedzenie Azji, jak na razie są to tylko marzenia, ale może niedługo się zrealizują
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.