Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 01-06-2017, 12:04
izabela13 izabela13 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Na co dzień raczej nie słucham niemieckiej muzyki (preferuję piosenki anglojęzyczne lub utwory po polsku). Jeśli już słucham czegoś po niemiecku to jest to rap, szczególnie w wykonaniu grupy Panic (zmienili nazwę wcześniej Nevada Tan).Raczej nie są oni na niemieckim rynku muzycznym zbyt znani (jest to muzyka bardziej podziwiana przez nastolatków). Jednak ich teksty nadal do mnie przemawiają.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-07-2017, 20:17
tarnowskag tarnowskag jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Niemiecka muzyka kojarzy mi się z Oomph! (jak leciał na niemieckiego Vivie to siedziałam jak zahipnotyzowana i oglądałam go jak miałam jakieś 7 lat może i Kraftwerk - chyba moja ulubiona elektroniczna muzyka, o 1969 roku istnieją, a dalej koncertują, są nieziemscy.
Rzeczywiście brzmienie języka ma duży wpływ na to, jak odczuwamy tę muzykę, ale myślę, że jeśli człowiek nie będzie się negatywnie nastawiał od razu, że mu się nie spodoba i koniec kropka, to na pewno znajdzie coś dla siebie w niemieckim repertuarze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 01-08-2017, 21:52
kloss kloss jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Lacrimosa jest cudowna))Było to moje odkrycie lata temu, nie wierzyłam że niemiecki może mieć takie cudowne brzmienie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-16-2018, 14:34
majadz majadz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Również mam sporo uprzedzeń do brzmienia języka niemieckiego w muzyce, dlatego zdecydowanie polecam techno, w tym Niemcy są bardzo dobrzy. Jednak milym zaskoczeniem dla mnie jest BRKN, trochę śpiewa, trochę rapuje, może nie jest to muzyka najwyższych lotów, ale bardzo przyjemna, energiczna, polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.