Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 04-14-2018, 20:03
scartissue2 scartissue2 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Brak innych zainteresowan chyba Zawsze lubilam angielski, a wiedzialam, ze nauczycielem na pewno nie chce zostac, wiec w sumie nie bylo duzego wyboru. Ale ciesze sie, bo wyszlo mi to na dobre.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-15-2018, 19:25
EwLaw EwLaw jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez scartissue2 Pokaż post
Brak innych zainteresowan chyba Zawsze lubilam angielski, a wiedzialam, ze nauczycielem na pewno nie chce zostac, wiec w sumie nie bylo duzego wyboru. Ale ciesze sie, bo wyszlo mi to na dobre.
Dokładnie tak samo. Angielski był jedynym przedmiotem, który nie sprawiał, że miałam ochotę się powiesić, jednak nigdy nie czułam się na siłach, by stać przed grupą dzieci/nastolatków i wpajać im do głowy wiedzę. Od 14 roku życia wiedziałam co chcę robić w przyszłości i jakoś się to nie zmieniło.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-22-2018, 11:20
Agapur93 Agapur93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Bardzo chciałam móc pracować w domu (lub w dowolnie wybranym przeze mnie miejscu), podróżować, pracować w dowolnych godzinach. A jednak bycie tłumaczem w pewnym stopniu to umożliwia. Choć często wiążę się to z tym, ze człowiek pracuje cały czas lub w bardzo dziwnych godzinach i dniach
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-04-2018, 01:09
gallachadus gallachadus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W moim przypadku najbardziej chyba zadziałało to, że nie podobały mi się niektóre tłumaczenia w filmach, grach, serialach i postanowiłem to zmienić a przy okazji angielski całkiem nieźle mi szedł.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 17:20
olula96 olula96 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od małego lubiłam czytać, potem doszły języki obce... Nie wyobrażam sobie, żebym mogła wybrać inną ścieżkę
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2018, 20:30
marcin1509 marcin1509 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

czytanie i ciekawość języków chyba przybliżyła mnie do tego że polubiłem tłumaczenie, ale inspiracji jakiejś nie miałem.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-17-2018, 13:29
mkruczek mkruczek jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja od zawsze lubiłam języki obce. Nigdy nie miałam problemów z nauką i to zawsze były moje koniki. Aż szkoda było nie pójść w tym kierunku; jeśli można na swoich pasjach zarabiać, to aż żal z tego nie skorzystać
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2018, 23:52
koko007 koko007 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Od dziecka siedziałam ze słownikiem i tłumaczyłam teksty piosenek swojej ulubionej kapeli niemieckojęzycznej zamiłowanie do języków już zostało.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2018, 22:46
kaluza,sylwia1996's Avatar
kaluza,sylwia1996 kaluza,sylwia1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zainspirowałam się zawodem tłumacza, ponieważ jestem osobą , która lubi poznawać nowe języki obce i jednocześnie doskonalić wiedzę z innych dziedzin życia. Nie da się ukryć, że tłumacz musi posiadać wszechstronną wiedzę na różne tematy, być ekspertem w danej dziedzinie. Poza tym lubię pomagać innym a tłumaczenie jest do tego doskonałą okazją i przy okazji można zarobić trochę grosza. Na pewno jest to praca dla mnie, ponieważ nie ogranicza moich możliwości zawodowych, czasowych i przestrzennych a wręcz przeciwnie. Mogę przecież wykonywać zupełnie inny zawód a tłumaczeniami zajmować się dodatkowo, ponadto nie muszę siedzieć 8 godzin w biurze, równie dobrze mogę być np. na Malediwach i tłumaczyć teksty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-09-2018, 22:46
kaluza,sylwia1996's Avatar
kaluza,sylwia1996 kaluza,sylwia1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez mkruczek Pokaż post
Ja od zawsze lubiłam języki obce. Nigdy nie miałam problemów z nauką i to zawsze były moje koniki. Aż szkoda było nie pójść w tym kierunku; jeśli można na swoich pasjach zarabiać, to aż żal z tego nie skorzystać
Zgadzam się w 100 procentach. Fajnie jest łączyć przyjemne z pożytecznym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.