Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 10-12-2015, 14:01
Elwira22 Elwira22 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam podróżować zimą. 2 lata temu pojechałam do Antwerpii w Belgii na święta. Nie było tam niestety śniegu ale za to jakie dekoracje świąteczne. A ogolnie spacery w zimie też lubię. Zima ma swój urok jak każda pora roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-12-2015, 15:26
peggy peggy jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zimą warto wybrać się na kulig, też pewna forma podróży a na koniec zjeść gorące kiełbaski pieczone na ognisku z chlebem albo jakąś smaczną zasmażaną kapustę...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-13-2015, 19:02
boron boron jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Kazda pora roku ma swoj urok, ale chyba najprzyjemniej podrozuje sie poznym latem/ wczesna jesienia.
Odnosnie zimy, jest wiele wspanialych miejsc na swiecie, ktore odkryte wlasnie zima prezentuja sie jeszcze wspanialej.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-04-2019, 13:29
Angie98 Angie98 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

To bardzo subiektywne, jak zresztą wszystko w życiu. Myślę, że odpowiednie światełka ozdabiające miasto w okresie bożonarodzeniowym potrafią wydobyć z poszczególnego miejsca jeszcze więcej osobliwego uroku i przytulności. W zależności od lokalizacji, którą pragniemy zwiedzić: istnieją miejsca, które zimą przemieniają się w iście magiczną krainę.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-12-2019, 20:24
madzik97 madzik97 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Myślę, że podróżowanie zimą to idealny sposób na to żeby przetrwać tą niezbyt przyjemną porę roku osobiście posiadam kilka pozytywnych wspomnień z zimowych podróży i mogę je szczerze polecić, były to podróże zagraniczne, ale i także po Polsce. Jeśli chodzi o zwiedzanie miast w mroźną pogodę to nie mus toi być nic strasznego jeśli zaopatrzymy się w ciepły i wygodny strój
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 15:37
beattta beattta jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zima nie jest moją ulubioną porą, jeśli chodzi o podróże. Nie lubię marznąć ani moknąć, a szkoda spędzać czas w nowym miejscu, siedząc w miejscu noclegowym. Zdecydowanie wolę podróżować, kiedy temperatura jest "umiarkowana". Chociaż dla niektórych zwiedzanie przy zimowej pogodzie może mieć swój urok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 17:33
kamil94 kamil94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podróżowanie zimą to większe wyzwanie niż podróż inna porą roku. Myśle że dla samego podziwiania zaśnieżonych krajobrazów podróżowanie zimą jest jak najbardziej ok.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 05-19-2019, 22:36
atomicplum's Avatar
atomicplum atomicplum jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: olsztyn
Domyślnie

nie zdecydowałabym się na wyjazd zimą, chyba że na narty czy coś w tym stylu - gdzie musi być ta zimowa atmosfera bardzo szybko marznę i zawsze boję się, że gdzieś się poślizgnę itd., dlatego wolę zwiedzać jak jest już ciepło
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 06-01-2019, 12:20
ANITA7789 ANITA7789 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Nie znoszę zimy i jedyne co jestem wtedy w stanie robić w wolnym czasie to siedzieć w domu lub innym budynku :P Mam niską tolerancję na zimno dlatego jest to dla mnie uciążliwa pora roku i do niczego mnie nie zachęca.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary Wczoraj, 16:36
Alicjasi Alicjasi jest offline
Kumotr

Domyślnie

Ja uwielbiam podróżować zimą. Nawet jeśli nie ma śniegu to uroku dodają dekoracje świąteczne. Polecam jarmark Bożonarodzeniowy w Strasburgu, przepiękny
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.