Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-28-2014, 15:08
Justynazak's Avatar
Justynazak Justynazak jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Toruń
Domyślnie

Ja uwielbiam narty. Zakopane (a szczególnie Krupówki) przepięknie wygląda, gdy jest tam dużo śniegu. Chciałabym kiedyś pojechać na narty do Austrii albo Szwajcarii .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-29-2014, 17:55
Koffeina's Avatar
Koffeina Koffeina jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kraków
Domyślnie

Narty też uwielbiam niestety jestem początkująca, więc zwykle cały wyjazd spędzam na jednym stoku, jeżdżenie co chwila na innym byłoby zbyt dużym wyzwaniem, dlatego swoich wyjazdów na narty nie zaliczam do "podróżowania", choć to bardzo miły element zimy.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-30-2014, 14:36
annarynkiewicz annarynkiewicz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja absolutnie nie znoszę zimy, więc naturalnie nie znoszę też wszystkich wycieczek/sportów zimowych. Fakt, doceniam to, że jest pięknie naokoło i klimatycznie, ale nie potrafię się na tym szczególnie skupić, bo zwyczajnie marznę;] więc, jak co roku, z utęsknieniem czekam na lato, wakacje i wycieczki w pełnym słońcu!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-01-2015, 00:11
jus jus jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podróżowanie zimą ma swoje plusy. We Włoszech byłam trzy razy, z czego dwa zimą i nie odczułam jakichś związanych z tym uciążliwości. Wylatując do Mediolanu w styczniu w Polce były minus 23 stopnie, w Mediolanie na plusie 10. Trochę gorzej ma się sprawa z podróżowaniem po Polce w ciągu zimy, obfite opady śniegu mogą faktycznie wszystko zepsuć. Chyba, że celem są góry i sport zimowy, wtedy jest to jak najbardziej wskazane!
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-02-2015, 14:07
poliglotka32 poliglotka32 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Warszawa
Domyślnie Zimowe podróże

Byłam raz w zimie nad polskim morzem, wiał silny wiatr, ale mimo to były to udane wakacje, jest wtedy więcej jodu w powietrzu. Natomiast kiedyś wyjechałam w marcu do Egiptu, było nie za gorąco, ale woda była dość chłodna.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-03-2015, 13:35
martasmagowska martasmagowska jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Mysłowice
Domyślnie

Zimą to ja najchętniej w ogóle nie wychodziłabym z domu a co dopiero jeszcze podróżować
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-06-2015, 19:10
karolina297 karolina297 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W zimie polecam Strasbourg. Wywarł na mnie niesamowite wrażenie w okresie bożonarodzeniowym, w którym każda uliczka jest wspaniale ozdobiona, jakby była przygotowana na konkurs" na najpiękniejsze zdobienie". Niestety już na początku stycznia ozdoby są zdejmowane, więc najlepiej odwiedzić Strasbourg w grudniu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 16:18
Marcignac2 Marcignac2 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podróżować lubię zawsze W zimie najbardziej narty, ale zwiedzanie też jak najbardziej. Szczególnie grudzień-styczeń, kiedy można podziwiać dekoracje świąteczne.

Pomimo tego, że we Włoszech nie ma śniegu raczej w tym terminie, to miasta wyglądają przepięknie! Bolonia, Mediolan, Florencja - polecam.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-09-2015, 17:35
Zanpo Zanpo jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Zima na pewno posiada swój klimat i sprawia, że krajobrazy są piękne, ale jak dla mnie nie rekompensuje to tego zimna. Po prostu lepiej mi się zwiedza kiedy jest cieplej, więc wiosna jest wręcz idealna. Jak już mam wybierać się gdzieś zimą to chyba jedynie na narty.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 10-10-2015, 16:08
KingaMatusz KingaMatusz jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ja wolę podróżować wiosną lub jesienią, przy umiarkowanych temperaturach, gdy nie muszę martwić się o to, że jest za gorąco czy za zimno
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.