Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-22-2014, 10:54
aurigo's Avatar
aurigo aurigo jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Mazury
Domyślnie

Uwielbiam podróżować zimą. Szczególnie pociągami, wtedy mam chyba najlepsze możliwości podziwiania ośnieżonego krajobrazu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 12:09
gosiagaczynska gosiagaczynska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez martachr Pokaż post
Ogólnie bardzo lubię zimę. Wyjazd na narty, najlepiej jakąś większą ekipą ma swój urok. Pewnego roku zdarzyło mi się być nad morzem właśnie zimą, gdzie na plaży było pełno śniegu, a na morzu lód. Dziwne uczucie, ale wyglądało to naprawdę ładnie.
O właśnie bardzo chciałabym pojechać nad morze zimą, przespacerować się trochę, a potem zaszyć się w jakiejś knajpce i zjeść rybkę, chociaż nie wiem czy w tym okresie takie menu jest dostępne i czy w ogóle cokolwiek jest otwarte
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 13:53
kalaallit kalaallit jest offline
Nadszyszkownik

Miejscowość: Londyn
Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez gosiagaczynska Pokaż post
O właśnie bardzo chciałabym pojechać nad morze zimą, przespacerować się trochę, a potem zaszyć się w jakiejś knajpce i zjeść rybkę, chociaż nie wiem czy w tym okresie takie menu jest dostępne i czy w ogóle cokolwiek jest otwarte
W Gdyni i w Sopocie są nad samą plażą całoroczne knajpy rybne.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 14:03
Koffeina's Avatar
Koffeina Koffeina jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kraków
Domyślnie

Uwielbiam zimę, ale jej urok wystarczy mi, gdy jestem na nartach albo nawet w mieście. Mimo wszystko zimowe warunki mogą skutecznie utrudnić zwiedzanie, chodzenie godzinami na mrozie zawsze jest męczące, dlatego typowo turystyczne wypady zostawiam na inne pory roku.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 14:31
dorota1909 dorota1909 jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Piszczac
Domyślnie

Lubię zimę i podróże zimą również, o ile są możliwe. czasem zdarza się tak, że mamy tak dużo śniegu, że ciężko się poruszać jakimkolwiek środkiem lokomocji
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 15:26
HereIsJohnny's Avatar
HereIsJohnny HereIsJohnny jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podróże zimą są wspaniałe! Szczególnie jeśli chodzi o miasta, gdzie w lato temperatury są zabójcze, powyżej 30 stopni - np. Sewilla, Cagliari. W lato to żadna przyjemność umierać z gorąca, miły chłodek jest to najlepszy towarzysz
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 17:13
Domiwena Domiwena jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez martachr Pokaż post
Ogólnie bardzo lubię zimę. Wyjazd na narty, najlepiej jakąś większą ekipą ma swój urok. Pewnego roku zdarzyło mi się być nad morzem właśnie zimą, gdzie na plaży było pełno śniegu, a na morzu lód. Dziwne uczucie, ale wyglądało to naprawdę ładnie.
Marzę właśnie o czymś takim. Czy to było w Polsce czy gdzieś za granicą?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-23-2014, 17:53
izulaizula's Avatar
izulaizula izulaizula jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Krosno
Domyślnie

Kocham podróżować i pora roku nie ma dla mnie znaczenia. Są miasta, które lepiej zwiedzić zimą (np. kiedy odbywają się jarmarki świąteczne albo miasta są przystrojone). Nie przeszkadza mi zimno ani śnieg, jedyna pogoda przeszkadzająca mi w podróżowaniu to deszcz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-25-2014, 16:10
benka013's Avatar
benka013 benka013 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam zimowe wyjazdy. Niestety po raz kolejny zimę mamy bardziej z nazwy niż z temperatury. Na szczęście są miejsca, gdzie wciąż można znaleźć śnieg, np. Bukovel na Ukrainie (o dziwo) czy standardowo Austria. Po tym jak wyjazd do tego pierwszego kraju się nie udał postanowiłam jechać do tego drugiego. A co do zwiedzania zimą - też fajna sprawa, ale raczej wolę narty
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-27-2014, 12:01
malgoska240990 malgoska240990 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja niestety jestem zmarźlakiem i mróz odbiera mi większą część frajdy z wyjazdu.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.