Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 12-20-2014, 17:04
gosiagaczynska gosiagaczynska jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Lubicie podróżować zimą?

Nie chodzi mi tu o wyjazdy do Egiptu czy Tunezji, bardziej interesuje mnie czy lubicie spacerować po miastach kiedy jest chłodniej, lub jak pada śnieg? Ja raz pojechałam w styczniu do Paryża, chciałam zobaczyć świąteczne dekoracje i jak miasto miłości wygląda w bieli. Niestety śniegu nie było a na Polach Elizejskich pozawlieszali jakieś energooszczędne świecące okręgi - mało romantyczne, ale i tak bardzo miło wspominam wyjazd
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-20-2014, 20:23
kalaallit kalaallit jest offline
Nadszyszkownik

Miejscowość: Londyn
Domyślnie

Bardzo mi się podobało w Sztokholmie i Reykjaviku w grudniu - ze śniegiem bardzo jest tym miastom do twarzy. Hamburg i Liverpool natomiast zimą były mokre i chłodne w przenikliwy sposób, świąteczne ozdoby nie nadrabiają za nieprzyjemny o tej porze klimat. Zdarzyło mi się też pojechać do Malagi na początku grudnia i podobał mi się brak upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 13:44
Crocheter Crocheter jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Lublin
Domyślnie

Mam podobne doświadczenia. Parę lat temu pojechałam do Paryża w grudniu. Było szaro, buro, a ponieważ był to czas Świąt do pewnych obiektów muzealnych nie było dostępu. Zdjęcia z tej wizyty są również w takiej tonacji buro - szarej. Ale nie żałuję, w sumie można było trochę pozwiedzać, chyba każda pora roku jest dobra żeby poznawać nowe miejsca. Zawsze można wrócić w to samo miejsce w różnych porach roku i odkryć coś nowego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 19:37
grishak grishak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uwielbiam śnieg w mieście, inaczej jest szaro i nieprzyjemnie w zimie. Szczególnie podobało mi się jak w Londynie trochę śniegu napadało i mały paraliż miasta był. Uśmiałem się po pachy .
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 19:42
magda92 magda92 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

W zimie zazwyczaj zaszywam się w swoim mieszkaniu, ze szklanką ciepłej herbaty, kocem i jakąś wciągającą lekturą. Ale też czasami lubię pójść na spacer (nigdy w mroźny dzień ;p) i poobserwować ten piękny zimowy krajobraz.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 21:25
Orange Orange jest offline
Podszyszkownik

Miejscowość: Kraków
Domyślnie

A ja bardzo lubię zimowe wakacje, nawet bardziej niż letnie. Niestety nie po to aby się wałęsać po mieście, ale aby szusować na stoku No i już drugi rok zima niedomaga i jest mi przykro
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 21:40
Malgorzata Perszutow Malgorzata Perszutow jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Madryt w styczniu był piękny ale... wydaje mi się że łatwiej "wczuć się" w klimat danego miejsca jeśli można chociaż na chwilę przystanąć i rozejrzeć się bez uczucia dyskomfortu wywołanego mrozem
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-21-2014, 22:06
mamurna mamurna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Podróżowanie zimą niezaprzeczalnie ma swój urok, zwłaszcza jeśli nie przepada się za tłumami turystów. Jednak, jako że zimno, trzeba się częściej chować po knajpkach, więc siłą rzeczy wydajemy niestety więcej pieniędzy... Ja bardzo lubię podróżowanie jesienią. Wiosną też. Nie ma jak pory przejściowe.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 03:06
martachr martachr jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ogólnie bardzo lubię zimę. Wyjazd na narty, najlepiej jakąś większą ekipą ma swój urok. Pewnego roku zdarzyło mi się być nad morzem właśnie zimą, gdzie na plaży było pełno śniegu, a na morzu lód. Dziwne uczucie, ale wyglądało to naprawdę ładnie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-22-2014, 09:14
malenstwo1511 malenstwo1511 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja zimą wolę zaszyć się w domu, albo u znajomych, w wiosnę i w lato chętnie podróżuję
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.