Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-07-2016, 21:52
jomilian jomilian jest offline
Kumotr

Domyślnie

Fajną opcją jest zrobienie podyplomówki z handlu zagranicznego,, szczególnie po rusycystyce, jeśli tylko ktoś ma dyspozycje do bycia handlowcem oczywiście, bo to ciężki kawałek chleba jednak.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 11-08-2016, 09:43
modusstu modusstu jest offline
Kumotr

Domyślnie

Po slawistyce nie jest wcale tak łatwo znaleźć pracę...niby to języki niszowe, mało osób się nimi posługuje, ale firm, które mają na nie zapotrzebowanie jest bardzo mało. Wiem co mówię, sama skończyłam i gdyby nie Tivron (obsługa klienta w wieluuu językach) to nie wiem gdzie bym się załapała :/

Ostatnio edytowane przez Daria285219 : 08-28-2019 o 20:39. Powód: literówki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-07-2017, 18:42
carida27 carida27 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Praca po slawistyce jest i to naprawdę (biorąc pod uwagę, że są to studia filologiczne) jest jej sporo. Ale tak jak zostało już tutaj wspomniane, jest to praca przede wszystkim w korporacjach, firmach, które sprzedają swoje towary na rynkach zagranicznych, itp. Głównie obsługa klienta. Dla ludzi ambitnych i pewnych siebie zawsze jest opcja, żeby poszukać czego innego. Otworzyć szkołę językową, udzielać korepetycji, prowadzić biuro tłumaczeń
Ja skończyłam licencjat z czeskiego, szykuję się na magisterkę od października - za nic w życiu nie zmieniłabym tych studiów, bo to jest to co kocham

Ostatnio edytowane przez Daria285219 : 09-14-2019 o 20:45. Powód: błąd interpunkcyjny
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-11-2019, 23:25
dmaria dmaria jest offline
Kumotr

Miejscowość: Rzeszów
Domyślnie

Ofert pracy jest bardzo dużo! W każdym większym mieście się coś znajdzie, a w Warszawie można nawet przebierać w ofertach. Warunkiem koniecznym jest jednak nie wybrzydzać w ofertach i nie bać się pracy na słuchawce
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-14-2019, 10:01
bitanga bitanga jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez dmaria Pokaż post
Ofert pracy jest bardzo dużo! W każdym większym mieście się coś znajdzie, a w Warszawie można nawet przebierać w ofertach. Warunkiem koniecznym jest jednak nie wybrzydzać w ofertach i nie bać się pracy na słuchawce
Liczba ofert faktycznie się zwiększyła, ale zauważyłam, że są regiony, w których pewne języki mają wzięcie, inne nie. Przykładem niech będą oferty z językiem chorwackim/serbskim - jeśli pojawia się coś sensownego, to na pewno nie będzie to ani Wrocław ani Poznań. Raczej Górny Śląsk i Wwa. Ostatnio nawet Gdańsk!
W związku z powyższym nie jestem taką hura-optymistką jak dmaria

Ostatnio edytowane przez Daria285219 : 09-14-2019 o 20:46. Powód: błędy interpunkcyjne
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-16-2019, 00:56
kingariko11 kingariko11 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Można zostać tłumaczem lub po studiach z chorwackiego zrobić kurs pilota wycieczek albo rezydenta.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.