Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-20-2014, 19:35
Dolo Dolo jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie Certyfikaty CNaVT

Witam, czy ktoś miał kiedyś do czynienia z tymi certyfikatami języka niderlandzkiego? Warto do nich podchodzić? Co one dają?

Ostatnio edytowane przez wojtekgacek : 02-09-2017 o 20:39. Powód: literówki
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-10-2014, 21:09
Ofela Ofela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Hej, widze ze zrobiłam podobny wątek Z tego co wiem, jest to jedyny Certyfikat językowy jaki można zdobyc z języka Niderlandzkiego. Bardzo tani... stosunkowo do innych tyle że egzamin odbywa się jedynie raz do roku...
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-12-2014, 21:44
ab2307 ab2307 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Trudno określić przydatność tego certyfikatu... może jest tak dlatego, że z jednej strony polityka językowa w Lage Landen chce pretendować/przypominać tę prowadzoną dla języka angielskiego, a z drugiej strony to na tyle mało popularny język, że potencjalnych pracowników rekrutuje się na podstawie papierku z uczelni, a nie certyfikatu
warto do niego podchodzić w PL, bo jest o wiele taniej niż w BE lub NL, tyle wiem

choć ciekawe, jak z jego przydatnością np. w Belgii
czytałam też coś o jakimś certyfikacie ITNA jako potwierdzenie tego, że możesz studiować w BE, czy ktoś może to potwierdzić? to obowiązek czy zwykłe wyciąganie kasy? i po co w takim razie CNaVT?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-14-2014, 21:16
Ofela Ofela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

CNaVT tez jest ok jak chcesz studiowac w Belgii z tym ze ten poziom ktory tam jest napisany jako dla szkolnictwa wyzszego, jednak z tego co wiem to oni w Belgii również potrafia zorganizowac test sprawdzajacy, nie trzeba miec certyfikatów. Jak chodzi o cene w Belgii CNaVt to jest to chyba 50 euro wiec w PL jest duzo duzo taniej..
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-22-2014, 13:13
ab2307 ab2307 jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Ofela Pokaż post
CNaVT tez jest ok jak chcesz studiowac w Belgii z tym ze ten poziom ktory tam jest napisany jako dla szkolnictwa wyzszego, jednak z tego co wiem to oni w Belgii również potrafia zorganizowac test sprawdzajacy, nie trzeba miec certyfikatów. Jak chodzi o cene w Belgii CNaVt to jest to chyba 50 euro wiec w PL jest duzo duzo taniej..
test sprawdzający w sensie wewnętrzny w uczelni? w takim razie trzeba pytać indywidualnie...
dobrze wiedzieć - nie zawsze mnożenie certyfikatów ma sens
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-24-2014, 13:17
Ofela Ofela jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jest tak, że jak ktoś nie ma certyfikatu no to moze się zwrócić o taki test, oni też organizują ich dosc dużo, np w Belgii bo mają wielu studentów uczących się jezyka
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 08-05-2014, 22:29
KatarzynaKK KatarzynaKK jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

A jak rozplanowaliście wasze egzaminy? Zdajecie wszystkie poziomy, krok po kroku, czy chcecie zdać tylko ostatni, najwyższy poziom?

Osobiście mam zamiar podejść do każdego egzaminu. Jestem ciekawa czy takie podejście jest popularne wśród osób uczących się niderlandzkiego.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-06-2015, 17:23
islandka islandka jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja podchodziłam do egzaminu raz, zdałam w sumie bez problemu, ale to był drugi, pod względem trudności, poziom. Płaciłam za to ok. 30 zł, ale w tym roku egzaminy podrożały i kosztują niecałe 100. Rzeczywiście, warto jest zrobić certyfikat w Polsce, bo mamy dofinansowanie od ichniej Unii Językowej.

Jeżeli o mnie chodzi, chętnie podejdę do opcji bardziej zaawansowanej, ale to dopiero w przyszłym roku, teraz nie czuję się jeszcze na siłach.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-07-2015, 15:12
jachu93 jachu93 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja robię wszystkie po kolei. W Polsce jest o tyle fajnie, że opłaca się tylko koszty administracyjne, przynajmniej w Poznaniu. A sam egzamin to fajna opcja sprawdzenia swoich umiejętności - zdanie nie jest niesamowicie trudne, ale jednak daje satysfakcję.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 04-27-2016, 19:14
lovebrussels lovebrussels jest offline
Kumotr

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez jachu93 Pokaż post
Ja robię wszystkie po kolei. W Polsce jest o tyle fajnie, że opłaca się tylko koszty administracyjne, przynajmniej w Poznaniu. A sam egzamin to fajna opcja sprawdzenia swoich umiejętności - zdanie nie jest niesamowicie trudne, ale jednak daje satysfakcję.
Witaj Jachu93, niedługo podchodzę do PPT w cnavt. Czy podchodziłeś/aś do tego egzaminu?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.