Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 11-19-2016, 20:04
mateusz1pawlak mateusz1pawlak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Książek nie czytałem, oglądałem tylko filmy, które podobały mi się co najwyżej średnio i z tego co widzę z poprzednich postów na temat motywu podróży w czasie, to ta tym bardziej mi się nie spodoba. Jeszcze chyba nikt nie widziałem książki/filmu/gry, w której podróż w czasie by mi się spodobała.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-03-2016, 20:25
Kunegunda Kunegunda jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Nie sądzę bym kiedykolwiek przeczytała tę książkę, ze względu na jej formę, temat i wiele negatywnych opinii jakie słyszałam. Sztukę może bym obejrzała, ale czytanie to jednak nie to samo.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2016, 00:25
Aleksa94 Aleksa94 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jeszcze nie czytałam tej... książki. Boję się za nią zabrać. Wśród moich znajomych ci, którzy są fanami Harry'ego mówią, że nowa część jest beznadziejna, ci, którzy nie znają Harry'ego mówią, że jest dobra.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2016, 02:06
Aneska Aneska jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Czytałam i moim zdaniem nie warto. Nie umywa się do całego cyklu. Pozostałe książki czytałam i na pewno jeszcze przeczytam kilka razy. Do tej ostatniej już nie zajrzę. Muszę ją sprzedać
Chociaż ja na miejscu tych, którzy jeszcze nie czytali i tak bym po nią sięgnęła mimo negatywnych komentarzy, przez ciekawość
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2016, 13:32
zuzannasol5 zuzannasol5 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Jestem w szoku, że powstała nowa część, nie wiedziałam o tym. Czy to to samo, co weszło właśnie do kin?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-04-2016, 18:53
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez zuzannasol5 Pokaż post
Jestem w szoku, że powstała nowa część, nie wiedziałam o tym. Czy to to samo, co weszło właśnie do kin?
Nie. Nowa książka to "Harry Potter i przeklęte dziecko", a nowy film to "Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć". Opowiadają zupełnie o czymś innym.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2016, 10:39
smokolub smokolub jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

HP uwielbiam całym serduszkiem, ale nowej części nie zamierzam czytać. Jakoś cały pomysł w ogóle mi się nie podoba.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-05-2016, 15:49
annowak annowak jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Wczoraj byłam w kinie-bardzo mi się podobał film, ale uważam, że nie jest to film dla dzieci
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-24-2016, 15:39
Podszyszkownik

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez annowak Pokaż post
Wczoraj byłam w kinie-bardzo mi się podobał film, ale uważam, że nie jest to film dla dzieci
Rzeczywiście film ma kilka poważniejszych momentów, ale nie powiedziałabym, że zupełnie nie jest dla dzieci. Może nie dla bardzo małych dzieci.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 12-28-2016, 22:52
AithneDragonis AithneDragonis jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Książka niestety mnie rozczarowała - jakieś tam nawiązanie do cyklu jest, jakąś akcję ma, ale...
Odnoszę wrażenie, że to raczej próba stworzenia czegoś "na siłę". Spodziewałam się, że będzie to jedna z bardziej hołubionych pozycji na półce, ale jednak nie.
Swoją drogą: czy skoro pojawił się film "Fantastyczne zwierzęta..." to czy ktoś słyszał plotki o dodruku tej książki?
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.