Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 06-25-2019, 22:17
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez gosiagaczynska Pokaż post
Nie chodzi mi tu o wyjazdy do Egiptu czy Tunezji, bardziej interesuje mnie czy lubicie spacerować po miastach kiedy jest chłodniej, lub jak pada śnieg? Ja raz pojechałam w styczniu do Paryża, chciałam zobaczyć świąteczne dekoracje i jak miasto miłości wygląda w bieli. Niestety śniegu nie było a na Polach Elizejskich pozawlieszali jakieś energooszczędne świecące okręgi - mało romantyczne, ale i tak bardzo miło wspominam wyjazd
Każda pora będzie lepsza od chodzenia po mieście w czasie upałów.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2019, 12:05
JuliaSypek JuliaSypek jest offline
Podszyszkownik

Wink

Ja lubię zimą jeździć na jarmarki świąteczne do Berlina. Bardzo polecam zajrzeć tam tą porą, można wtedy poczuć klimat świąt
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-08-2019, 14:21
WeronikaSZ1996 WeronikaSZ1996 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Lubię spacery w takie zimowe, śnieżne dni. Jeśli chodzi o podróże to chętnie wtedy odwiedzam dziadków, którzy mieszkają w Bieszczadach
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 07-15-2019, 22:34
Daria285219's Avatar
Daria285219 Daria285219 jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Moim zdaniem to wszystko zależy od tego po co się jedzie w dane miejsce. Jeśli miałabym w planach zwiedzanie miasta to nie chciałabym chodzić po śniegu zmieszanym z błotem, a już tym bardziej nie chciałabym zwiedzać kiedy temperatura spadłaby poniżej zera. Z drugiej strony uwielbiam Tatry zarówno po stronie polskiej, jak i słowackiej oraz spacery po tamtejszych wsiach. Tak nam się tam spodobało z narzeczonym, że w zeszłym roku poszliśmy z panią fotograf na długi spacer i tak powstała nasza sesja narzeczeńska
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.