Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
Stary 03-19-2018, 18:58
lovelycreature lovelycreature jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Duży telewizor jest wspaniałym udogodnieniem podczas wieczorków filmowych. A jednak, nie jest on niezbędny. Minęły dawno czasy, gdy bez telewizora nie mogliśmy dowiedzieć się za dużo o tym co dzieje się w świecie ani znaleźć dla siebie rozrywki. Na szczęście mam internet, który może zaoferować nam to i o wiele więcej
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2018, 18:51
zuzikowanna zuzikowanna jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Znam takich ludzi, co pozbyli się telewizora z racji jego nieprzydatności w dobie internetu. Teraz kupują nowy telewizor, bo chcą mieć Netflixa na dużym ekranie.

Tak źle i tak niedobrze.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-22-2018, 21:31
karolina4328 karolina4328 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uważam, że możliwe jest życie bez telewizora w domu. Zyskamy wtedy dużo czasu. Poza tym większość rzeczy możemy zobaczyć w Internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-25-2018, 12:39
Ola8 Ola8 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Uważam że telewizor w tych czasach nie jest rzeczą niezbędną. Wszystko teraz można oglądać w internecie
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-25-2018, 17:05
Aga12 Aga12 jest offline
Nadszyszkownik Kilkujadek

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez karolina4328 Pokaż post
Uważam, że możliwe jest życie bez telewizora w domu. Zyskamy wtedy dużo czasu. Poza tym większość rzeczy możemy zobaczyć w Internecie.
No tak. Będziemy mieć więcej czasu na serfowanie po Internecie.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 12:37
xxkrystian6xx xxkrystian6xx jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

Ja będąc studentem oglądam telewizje jedynie kiedy przyjeżdżam do mojego domu, co w zasadzie robię rzadko, bo po pewnym czasie bez telewizora większość programów mnie po prostu irytuje. Jak np. „Hipnoza”.
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 14:12
Kuba913 Kuba913 jest offline
Podszyszkownik

Domyślnie

ja wcale nie oglądam telewizji i nie mam zamiaru strata czasu
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 19:23
flyakite flyakite jest offline
Starszy Kumotr

Domyślnie

Ja mam 3 telewizory i masę konsol do nich podłączonych. Bardzo nie lubię oglądać filmów na małym ekranie, dlatego na dużym ekranie mam Netflixa
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-26-2018, 23:58
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

Cytat:
Zamieszczony przez Kuba913 Pokaż post
ja wcale nie oglądam telewizji i nie mam zamiaru strata czasu
A jak wykorzystujesz czas, który "zaoszczędziłeś" dzięki nieoglądaniu TV i czy jesteś pewien czy jego tez przypadkiem nie tracisz?
Odpowiedź z Cytowaniem
Stary 03-27-2018, 07:47
Aga12 Aga12 jest offline

Domyślnie

A manipulacją można się spotkać WSZĘDZIE. Jak ktoś chce być ogłupiany to będzie bez względu czy ma telewizor czy nie. Będzie rozmawiał (wybierał do rozmowy) ludzi, którzy mają takie same poglądy. A jeśli porozmawia z kimś o innych poglądach to na pewno nie da się przekonać. Ludzie często wybierają do oglądania w to co wierzą a nie odwrotnie. A chłam i nie chłam możemy spotkać i w necie, i wśród książek, gazet i rozmów z ludźmi też. Może czasem lepiej pooglądać np program o zwierzątkach in zadawać się z jakimś oszołomem w realu.

"Żadne pośrednie medium nie da nam prawdy - informacji musimy szukać u źródła" Coś w tym jest, ale czy zawsze uda się nam to pierwsze źródło znaleźć . "W Internecie to ja mam wybór co oglądam, wybieram treści, które mnie interesują, a nie to, co jakiś gruby prezes w podeszłym wieku uzna za odpowiednie." Po pierwsze skąd wiemy czy grubya i czy młody chudzielec będzie bardziej wiarygodny? I czy jesteśmy pewnie, czy rzeczywiście to co nas w tym Internecie zainteresuje też nie jest jakąś manipulacją lub oszukaństwem. A pisać w necie może każdy- zaczynając od psychopaty, poprzez oszołomów wszelkiej maści i skończywszy na świadomych, wyrachowanych manipulatorach.

A niezależnie od wszystkiego może warto przeczytać też [url]http://lubimyczytac.pl/ksiazka/159933/plytki-umysl-jak-internet-wplywa-na-nasz-mozg[/url]

Ostatnio edytowane przez iskal : 06-20-2018 o 08:13.
Odpowiedź z Cytowaniem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady pisania postów
Możesz wysyłać nowe wątki
Możesz wysyłać odpowiedzi
Możesz wysyłać załączniki
Możesz edytować swoje posty

vB code jest Wł.
EmotikonyWł.
kod [IMG] jest Wł.